21 turas: "Bordeaux" kyla į antrą vietą © Eurofootball.lt
Po žiemos pertraukos įsibėgėja Prancūzijos futbolo pirmenybės - savaitgalį vyko jau 21-ojo "Ligue 1" čempionato turo susitikimai.

Svarbią pergalę iškovojo ir į 2-ąją turnyrinės lentelės vietą bent laikinai pakilo prieš du sezonus vicečempionų titulą iškovojęs "Bordeaux" klubas, išvykoje po atkaklios kovos 1-2 palaužęs "Le Mans" ekipos pasipriešinimą. Svečius į priekį jau 12-ąją minutę išvedė argentinietis Fernando Cavenaghis, o dar po dešimties minučių rezultatą padvigubino brazilas Fernando, tačiau 35-ąją minutę Martinas Douillardas sušvelnino skirtumą ir neleido "Bordeaux" futbolininkams atsipalaiduoti iki pat mačo pabaigos.

Puikią pergalę savaitgalį šventė ir vis sėkmingiau ir stabiliau žaidžiantis "Marseille" klubas, namuose užtikrintai 3-1 įveikęs "Valenciennes" ekipą. Du įvarčius nugalėtojams pelnė savo geriausių laikų sportinę formą bandantis susigrąžinti Djibrilas Cisse, o vieną pridėjo gynėjas Julienas Rodriguezas. Paguodos įvartį "Valenciennes" mačui artėjant į pabaigą įmušė Johanas Audelis.

Dar didesniu skirtumu savo oponentus šeštadienį įveikė "Monaco" klubas. 7-oje turnyrinės lentelės vietoje žengianti ekipa išvykoje net 1-4 sutriuškino absoliutų čempionato autsaiderį "Metz". Du įvarčius nugalėtojams pelnė jaunasis Jeremy Menezas, o po vieną pridėjo Fredericas Piquionne ir Serge Gakpe.

Jau eiliniu tapusi pralaimėjimą šiame ture patyrė niekaip iš nesėkmių liūno išbristi nesugebantis "Rennes" klubas. Sėkmingai pirmenybes pradėję "Rennes" futbolininkai jau kuris laikas pralaimi vieną mačą po kito ir šį savaitgalį rezultatu 2-0 nusileido "Saint-Etienne" vienuolikei. Įvarčius nugalėtojams atitinkamai 11-ąją ir 84-ąją minutėmis pelnė Geoffrey Dernis ir Batefimbi Gomisas.

Pralaimėjimą patyrė ir Paryžiaus "P.S.G" ekipa, po vienintelio 19-ąją minutę pelnyto Rafiko Saifi įvarčio išvykoje nusileidusi kukliai "Lorient" ekipai.

21-ojo turo rezultatai:

"%c00098" 1 - 2 "%c00064"
12` [0 - 1] Fernando Cavenghi
21` [0 - 2] Fernando
35` [1 - 2] Martin Douillard

45` Franck Jurietti ("Bordeaux") pašalintas iš aikštės
74` Gregory Cerdan ("Le Mans") pašalintas iš aikštės

"%c00071" 3 - 1 "%c00306"
27` [1 - 0] Djibril Cisse
50` [2 - 0] Julien Rodriguez
74` [3 - 0] Djibril Cisse
81` [3 - 1] Johan Audel

"%c00096" 1 - 4 "%c00036"
29` [0 - 1] Jeremy Menez
31` [0 - 2] Frederic Piquionne
53` [1 - 2] Wilmer Aguirre
62` [1 - 3] Jeremy Menez
83` [1 - 4] Serge Gakpe

"%c00146" 2 - 0 "%c00067"
11` [1 - 0] Geoffrey Dernis
84` [2 - 0] Batefimbi Gomis

"%c00293" 1 - 0 "%c00023"
19` [1 - 0] Rafik Saifi

"%c00025" 1 - 1 "%c00034"
4` [1 - 0] Daniel Niculae
84` [1 - 1] James Fanchone

"%c00065" 1 - 1 "%c00094"
37` [1 - 0] Mevlud Erding
52` [1 - 1] Ludovic Obraniak

4` Mathieu Debuchy ("Lille") pašalintas iš aikštės

"%c00092" 1 - 1 "%c00206"
35` [1 - 0] Nicolas Dieuze
69` [1 - 1] Anthony Deroin