Netikėta "Excelsior" pergalė Roterdamo derbyje © Eurofootball.lt
Olandijos "Eredivisie" pirmenybėse šią savaitę jau sužaisti 5 susitikimai, dar vienas atkeltas mačas sužaistas trečiadienį.

Netikėtą pergalę Roterdamo derbyje iškovojo vienas autsaiderių "Excelsior", 2-1 nugalėjęs "Feyenoord". Formaliai "namie" žaidę "Excelsior" futbolininkai abu mačo įvarčius įmušė per pirmąsias 11 minučių - pasižymėjo Michelis van Guldeneris ir Geertas den Oudenas. "Feyenoord" rezultatą sušvelnino tik mačo pabaigoje, kuomet pasižymėjo Danny Buijsas.

Itin netikėtą ir skausmingą pralaimėjimą patyrė dar praėjusiame sezone iki pat paskutinio turo dėl čempionų titulo kovojęs "AZ" klubas. Šįkart Alkmaro ekipa išvykoje net 0-4 nusileido "Heerenveen". Didžiąją dalį darbo šeimininkai padarė jau pirmajame kėlinyje, per kurį pelnė 3 įvarčius. Pačioje pradžioje sėkmingai 11 metrų baudinį realizavo Danijelis Pranjičius, beveik įpusėjus kėliniui pasižymėjo Jakobas Poulsenas, o kėliniui artėjant prie pabaigos - Miralemas Sulejmani. "AZ" triuškinimą antajame kėlinyje pabaigė Michaelis Bradley.

Trečiadienį, atkeltame mače "AZ" išvykoje pavyko iškovoti pergalę, tiesa, pakankamai sunkią. Mače su "De Graafschap" pastarieji po Lasse Schøne įvarčio įsiveržė į priekį. Tačiau pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje santykį išlygino Davidas Mendesas, o tik prasidėjus antrajam pasižymėjo Moussa Dembele.

Rezultatai

"De Graafschap" 1 - 2 "AZ"
28' [1 - 0] L. Schøne
45' [1 - 1] D. Mendes
49' [1 - 2] M. Dembele

"Excelsior" 2 - 1 "Feyenoord"
5' [1 - 0] M.V. Guldener
11' [2 - 0] G.d. Ouden
80' [2 - 1] D. Buijs

"NAC" 1 - 0 "Willem II"
47' [1 - 0] T. Bælum (į savo vartus)

"Heerenveen" 4 - 0 "AZ"
3' [1 - 0] D. Pranjic (11 m.).
21' [2 - 0] J. Poulsen
39' [3 - 0] M. Sulejmani
56' [4 - 0] M. Bradley

"Utrecht" 3 - 1 "Roda"
31' [1 - 0] R. Nelisse
34' [2 - 0] R. Nelisse
37' [3 - 0] G.v. Dijk (11 m.)
53' [3 - 1] A. Oper

85' M. Meeuwis ("Roda") pašalintas iš aikštės

"Vitesse" 2 - 0 "Heracles"
44' [1 - 0] R.v.d. Schaaf
53' [2 - 0] S. Kolk