"Vėtros" lygiosios Škotijoje © Eurofootball.lt
Baigėsi UEFA Intertoto taurės antrojo etapo pirmosios rungtynės. Škotijoje, Edinburgo mieste, žaidė vietos "Hibernian" ir Vilniaus "Vėtra". Susitikimas baigėsi lygiosiomis. Atsakomosios rungtynės Vilniuje "Vėtros" stadione vyks po savaitės, liepos 10-ąją, pradžia 18:00.

"%c00192" - "%c00123" 1 - 1
63' %p02603 [0 - 1]
78' Garry O'Connor [1 - 1]

Arbitras: Tony Asumaa (Suomija)

Rungtynes stebėjo 8630 žiūrovų.

Komandų sudėtys:
"%c00192": A.Brown; Whittaker, Al. Reid, Caldwell, Murdock, Nicol, McManus, Brebner, O’Connor, S.Brown, Orman.
Atsarginiai: An. Reid, Smith, Glass, Morrow, Dobbie, Shields, McDonald.

"%c00123": Poškus; Grudzinskas, Sasnauskas, Raliukonis, Žudys, Rimkus, Butrimavičius, Šernas, Vaneikis, Vasiliauskas, Karvelis.
Atsarginiai: Merkelis, Kijanskas, Litvinas, Stonkus, Douglas, Mižigurskis.

Škotų komandai trūko net šešių pagrindinės komandos žaidėjų, ir tai buvo pirmosios jų rungtynės po treniruočių prieš artėjantį sezoną.

Stadione buvo labai prastos sąlygos - aikštė permirkusi, niekaip nenustojo smarkus lietus. Svečiai, atrodo, geriau prisitaikė prie tokių oro sąlygų, bet kelių progų neišnaudojo Karvelis, viename epizode jam nepavyko sustabdyti kamuolio, nors buvo galimybė patogiai smūgiuoti.

27 minutę po O'Connoro perdavimo puikią progą turėjo Scottas Brownas, tačiau jis mušė tiesiai į vartininką Poškų. 39 minutę iš toli smūgiavo krašto gynėjas Reidas - jo bandymas skriejo šalia virpsto. Kiek vėliau škotai vėl turėjo šansą, bet puikiai sužaidė Poškus, atmušęs smūgį iš 10 metrų.

Geriausią galimybę įmušti prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą turėjo Šernas, kurį į gerą poziciją išvedė Karvelis. Visgi jaunasis saugas iš 20 metrų smūgiavo netiksliai.

Po pertraukos iniciatyvą turėjo šeimininkai, bet pirmąjį įvartį įmušė svečiai: po Butrimavičiaus kampinio baudos aikštelėje vyko sumaištis, ir pirmas ja pasinaudojo gynėjas Sasnauskas, kuris ir išvedė savo komandą į priekį.

"Vėtra" atsitraukė į gynybą, o "Hibernian" spaudė varžovus bandydami išlyginti rezultatą. Įmušti iš 12 metrų nepavyko Whittakeriui. Likus trylikai minučių prie vilniečių vartų buvo skirtas kampinis. Jį pakėlė Glassas, S.Brownas atmetė kamuolį O'Connorui ir šis smūgiu pažeme iš 13 metrų pasiuntė kamuolį į vartus.