"Schalke" klubui vėl nepavyko laimėti © Eurofootball.lt
Antrose varžybose iš eilės pergalės iškovoti nesugebėjo "Schalke" ekipa, praėjusiame ture 1-1 sužaidusi su "Wolfsburg", šįkart Gelsenkircheno komanda tokiu pačiu rezultatu baigė mačą su "Bayer" klubu.

Pirmojo kėlinio pabaigoje šeimininkų "Schalke" ekipa išsiveržė į priekį po atakos, kurioje sudalyvavo abu draugiškame mače prieš Angliją sužibėję Vokietijos rinktinės futbolininkai K. Kuranyi ir Christianas Panderis - po pastarojo futbolininko baudos smūgio K. Kuranyi sėkmingai galva nukreipė kamuolį į vartus ir nudžiugino beveik 62 tūkstančius gerbėjų stadione.

Svečiams iš Leverkuzeno pavyko atstatyti lygybę netrukus po pertraukos - 49-ąją minutę pavojingą Stefano Kiesslingo smūgį "Schalke" vartininkas sugebėjo atremti, tačiau dar po kelių minučių "Bayer" naujokui T. Gekui pasisekė labiau ir rezultatyviausias praėjusių Bundesligos pirmenybių žaidėjas smūgiu iš artimos distancijos išlygino rezultatą.

Per likusį laiką "Schalke" žaidėjai turėjo nevieną progą išsiveržti į priekį, tačiau puikų žaidimą pademonstravęs Renė Adleris išsaugojo tašką Leverkuzeno komandai.

Penktadienio statistika

"%c00015" 1 - 1 "%c00008"
45' [1 - 0] Kevin Kuranyi
53' [1 - 1] Theofanis Gekas