Sunki "Hannover" pergalė išvykoje © Eurofootball.lt
Penktadienio vakare Vokietijos Bundesligos čempionate buvo sužaistos vienerios 2-ojo turo varžybos. Jose lygos naujokas „Karlsruher“ klubas namuose po atkaklios kovos turėjo pripažinti „Hannover“ ekipos pranašumą rezultatu 1-2.

„%c00342“ 1 – 2 „%c00088“
37‘ [1 – 0] Maik Franz
55‘ [1 – 1] Mike Hanke
75‘ [1 – 2] Hanno Balitsch

Bundesligos naujokai, kurie pirmose Bundesligos rungtynėse 2-0 nugalėjo Vokietijos Lygos Taurės savininkus „Nurnberg“, šį vakarą sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį sugebėjo išsiveržti į priekį.

37-ąją minutę po Tamaso Hajnalo atlikto baudos smūgio iš dešiniojo krašto kovą „antrajame aukšte“ laimėjęs Maikas Franzas tiksliai galva pasiuntė kamuolį į tinklą.

Antrajame kėlinyje sužaidus dešimt minučių „Hannover“ klubui, kuris pirmose čempionato rungtynėse nusileido „Hamburger“ vienuolikei, pavyko išlyginti pusiausvyrą – po olando Arnoldo Brugginko perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė puolėjas Mike`as Hanke.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 15 minučių „Hannover“ vis dėlto pavyko išplėšti pergalę. 75-ąją minutę Hanno Balitscho smūgis iš aštraus kampo pasiekė tikslą. Po šios pergalės "Hannover" šoktelėjo į penktąją poziciją.

Savaitgalį bus sužaistos dar aštuonerios Bundesligos varžybos. Didžiausio dėmesio susilauks mačas Brėmene, kur vietos „Werder“ susikaus su Miuncheno „Bayern“. Taip pat įdomi akistata turėtų įvykti ir Rūro srities derbyje, kur Gelzenkircheno „Schalke“ namuose surems ginklus su Dortmundo „Borussia“ ekipa.

Sostinės Berlyno „Hertha“ susitiks su čempionų titulą ginančiu „Stuttgart“, o sekmadienį „Hamburger“ išbandys jėgas su Leverkuzeno „Bayer“ klubu.