Nesunki "Sūduvos" pergalė namuose © Eurofootball.lt
"A lygos" 15-ojo turo rungtynėse Marijampolėje susitiko vietos "Sūduvos" futbolininkai ir svečiai iš Visagino – "Intero" ekipa. Pastarieji rungtyniavo geriau nei pirmo rato rungtynėse, kurias pralaimėjo reultatu 0-7, tačiau vistiek patyrė nesėkmę. Runtynes rezultatu 2-0 laimėjo "Sūduvos" ekipa.

Marijampolės miesto stadionas, 1800 žiūrovų
Teisėjas - Deivis Kančelskis
"%c00125" 2 - 0 "%c00327"
30' [1 - 0] Nerijus Mačiulis
47' [2 - 0] Artūras Kėrys

"Sūduva": S.Klevinskas; Sobol, Mikuckis, Grigas, V.Slavickas; Mačiulis, Miklinevičius (75' Leimonas), Willer, Maciulevičius (46' Kėrys), Juška; Shuganov (46' Urbšys)

"Interas": Šalkauskas; Savickas, Gordej, Macianskis (50' Tučinskij), Stanaitis; Pašin, Slepakovas, Moroz (46' Astrauskas), Krasnovskis; Jeršovas (46' Rinaldo), Novikovas

Į pagrindinę "Sūduvos" sudėtį sugrįžo patyręs gynėjas Gvidas Grigas, kuris ilgą laiką nerungtyniavo dėl traumos. Jis pakeitė Marių Skinderį.

Nuo pat rungtynių pradžios inicaityvą perėmė šeimininkai. Jie bandė regzti atakas, tačiau jos pasibaigdavo klaidomis. Tiesa, įtampa prie "Intero" vartu buvo juntama.

Sužaidus 7 minutes, po gražios kombinacijos Darius Maciulevičius iš toli smūgiavo į vartus, tačiau vartininkas situaciją kontroliavo, ir smūgis didesnio pavojaus nesukėlė.

Tas pats D.Maciulevičius drąskė varžovų gynybą viso pirmo kelinio metu. Štai 12 minutę jis nuo baudos aikštelės kampo "suko" kamuolį į tolimąjį vartų kampą, bet kiek netiksliai. Po minutės jis atliko puikų perdavimą puolėjui Gvidui Juškai, tačiau šis nepataikė į kamuolį ir neišnaudojo puikiausios galimybės pasižymėti.

15-ąją minutę prie svečių vartus kilo sąmyšis. Smūgiuoti bandė G.Juška, bet jo smūgis buvo atremtas, padėtį taisyti ėmėsi Nerisjus Mačiulis, bet jo bandymas skriejo virš skersinio.

Praėjus dešimčiai minučių, Willeris atliko meistrišką tolimą perdavimą į baudos aikštelę D.Maciulevičiui, jis smūgiavo nestabdydamas kamuolio, tačiau kamuolys prazvimbė virš skersinio.

31-ąją minutę "Sūduva" pagaliau pasiekė savo tikslą – pelnė įvartį. Kairiuoju kraštu prasiveržęs G.Jušką, perdavė kamuolį Vitalijui Šuganovui, kuris, galbūt to net nenorėdamas, krūtine numetė jį tolyn N.Mačiuliui, kuris rezultatyviai užbaigė šią ataką.

Kelinio pabaigoje gerą progą pasižyėti turėjo ir "Intero" futbolininkai. Artūras Jeršovas turėjo puikią galimybę nuginkluoti Saulių Klevinską, tačiau vartininkas sužaidė patikimai, o prie atmušto kamuolio suskubęs Povilas Krasnovskis nepataikė į kamuolį.

Antrajame kėlinyje įsivyravo atviras futbolas. Tuo pasinaudojo kiek aukštesnio meistriškumo "Sūduvos" futbolininkai ir 50 minutę padvigubino persvarą. Į baudos aikštelę įsiveržęs G.Juška atliko gerą perdavimą po keitimo pasirodžiusiam Artūrui Kėriui, kuris lengvu judesiu pasiuntė kamuolį į tinklą.

Po keleto minučių iš aštraus kampo gana pavojingai smūgiavo 21-erių metų Andrius Urbšys, bet vartininkas buvo pasiruošęs ir smūgį atrėmė.

64-ąją minutę "Sūduva" surengė labai pavojinga greitą ataką. Jos smaigalyje atsidūrė rezultatyviausias komandos žaidėjas brazilas Willeris, jis gavo perdavimą iš krašto, smūgiavo iš maždaug 16 metrų, bet galingą šuolį pademonstravęs Marius Šalkauskas nukreipė kamuolį i kampinį.

75-ąją minutę A.Kėrys neišnaudojo puikios galimybės pasižymėti dar kartą. Jis susistabdė kamuolį būdamas maždaug 10 metrų nuo vartų, smūgiavo, tačiau per didelis noras privedė prie nesėkmes – virš vartų.

Iki pagrindinio laiko pabaigos likus kelioms minutėms baudos smūgį realizuoti ėmėsi G.Juška. Jam kamuolį į kairę nuo sienelės perdavė Willeris, o G.Juška dar karta pademonstravo savo galingą kairiosios kojos smūgį, tačiau kamuolys praskriejo greta virpsto.

Rezultatas nepasikeitė ir "Sūduva" iškovojo nesunkią pergalę rezultatu 2-0.