„Kauno Žalgiris“ iškovojo pirmąją pergalę UEFA Futsal Čempionų lygoje © lff.lt

Trečiadienio vakarą „Kauno Žalgiris“ pradėjo savo kovas UEFA Futsal Čempionų lygoje, o pirmoji pagrindinio etapo dvikova su austrų „FC Diamant Linz“ komanda baigėsi žalgiriečių pergale rezultatu 5:0.

Pirmojo „Kauno Žalgirio“ įvarčio laukti ilgai nereikėjo. Jau 2-ąją dvikovos minutę taikliu smūgiu į austrų vartus pasižymėjo žaliai baltų brazilas Wepe, kuris kėlinio viduryje pelnė ir antrąjį ekipos įvartį.

Pirmojo kėlinio pabaigoje kamuolį į tuščius „FC Diamant Linz“ vartus pasiuntė žalgiriečių senbuvis Albertas Voskunovičius, o pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 3:0.

Antrojo kėlinio pradžioje „Kauno Žalgirį“ į priekį dar labiau išvedė Luko Sendžiko smūgis į varžovų vartus. Likus 3 minutėms, žaliai baltiems įvartį pelnė ir Alanas Jeffersonas.

Rungtynės baigėsi pirmąja „Kauno Žalgirio“ pergale UEFA Futsal Čempionų lygoje.

Antroji komandos pagrindinio etapo dvikova laukia jau rytoj su Liuksemburgo komanda „FC Differdange“.