Lietuvos vaikinų U21 rinktinė svečiuose nugalėjo islandus © lff.lt

Lietuvos vaikinų U21 rinktinė atsidarė taškų sąskaitą Europos vaikinų čempionato atrankos varžybose.

Lietuviai ketvirtadienio vakarą išvykoje 2:0 (2:0) nugalėjo Islandijos komandą ir iškovojo pirmuosius tris taškus. Dabar lietuvių laukia kelionė į Čekiją ir rungtynės su šios šalies bendraamžiais, kurios vyks spalio 15 dieną. Tai bus paskutinis mūsų rinktinės testas šiame atrankos cikle.

Tuo tarpu ketvirtadienio dvikovoje lietuviai pagrindus pergalei pasidėjo pirmame kėlinyje – jau 16 minutę tiksliai smūgiavo Faustas Steponavičius, dar po keliolikos minučių tikslų smūgį pridėjo Romualdas Jansonas ir lietuviai išėjo į pertrauką pirmaudami 2:0.

Po pertraukos mūsiškiams pavyko išlaikyti pergalingą pranašumą ir spalio mėnesio langą pradėti pergalingai.

Europos vaikinų U21 čempionato atranka

Islandija – Lietuva 0:2 (0:2)

Víkingsvöllur stadionas, Reikjavikas; teisėjas – Dumitri Munteanas (Moldova).

Įvarčiai: 16 min. Faustas Steponavičius, 31 min. Romualdas Jansonas (Lietuva);

Įspėti: 54 min. Valgeiras Valgeirssonas, 72 min. Andri Baldurssonas (Islandija); 60 min. Matijus Remeikis, 67 min. Karolis Žebrauskas, 86 min. Romualdas Jansonas (Lietuva);

Lietuvos rinktinės startinė sudėtis: Rimvydas Kiriejevas, Matijus Remeikis (79 min. Marius Skirmantas), Nojus Stankevičius, Milanas Rutkovskis, Eduardas Jurjonas, Martynas Šetkus (46 min. Tautvydas Burdzilauskas), Karolis Žebrauskas, Motiejus Burba (90 min. Titas Buzas), Esmilis Kaušinis (70 min. Martynas Džiugas), Romualdas Jansonas, Faustas Steponavičius (79 min. Deividas Dovydaitis).

Atsargoje: Julius Virvilas, Eridanas Bagužas, Simas Civilka, Domas Slendzoka.