Dramatiškose rungtynėse Leipcige – „Juventus“ pergalė mažumoje © AFP nuotr.

Turino „Juventus“ praleido pirmą įvartį šiame sezone, bet šis faktas nesutrukdė triumfuoti dramatiškai.

Čempionų lygos rungtynėse Thiago Mottos auklėtiniai 3:2 įveikė „RB Leipzig“ ekipą.

30-ąją minutę „RB Leipzig“ pradėjo pirmauti po Benjamino Šeško įvarčio. 50-ąją minutę savo įvarčiu atsakė Dušanas Vlahovičius.

59-ąją minutę už tyčinį žaidimą rankomis raudoną kortelę prieš save išvydo svečių vartininkas Michele Di Gregorio. Netrukus Leipcigo ekipą į priekį vėl išvedė Šeško.

„Juventus“ nepasidavė. 68-ąją minutę rezultatą lygino Vlahovičius, o už 14-os minučių pergalę „senajai senjorai“ išplėšė Francisco Conceicao.

Turino klubas turi 6 taškus savo sąskaitoje po dviejų turų Čempionų lygoje. „RB Leipzig“ lieka šalia dugno.