„Bayern“ ir „Bayer“ išsiskyrė taikiai © AP nuotr.

Vokietijos „Bundesliga“ čempionate Miuncheno „Bayern“ klubas namuose, rezultatu 1:1, sužaidė su Lėverkuzeno „Bayer“.

31-ąją minutę šalies čempionus į priekį puikiu smūgiu iš už baudos aikštelės išvedė Robertas Andrichas.

39-ąją minutę rezultatą fantastišku smūgiu išlygino saugas Aleksandaras Pavlovičius.

20-ečiui vokiečiui tai yra trečiasis įvartis už bavarų ekipą.

Beveik visą antrąjį kėlinį šeimininkai kontroliavo kamuolį ir sukūrė nemažai pavojingų progų, bet laimėti taip ir nesugebėjo.

Po šių lygiųjų Miuncheno „Bayern“ yra su 13 taškų, o „Bayer“ yra surinkę 10.

• BVB 09

Iskalbingas momentas buvo pries pat rungtynes: visi Bayern zaidejai vienas po kito ejo prie Floriano Wirtzo ir demonstratyviai pagarbiai bei siltai ir draugiskai ji sveikino. Akivaizdu, kad Bayern dave toki konkretu nurodyma savo zaidejams ir tuo paciu pradejo Wirtzo viliojima i kluba naudojantis taktika "elgtis su juo taip, tarsi jis jau butu musu klubo narys".