N. Jacksono šou nulėmė „Chelsea“ pergalę Londono derbyje © ZUMAPRESS.com nuotr.

Londono derbyje – „Chelsea“ pergalė. Enzo Marescos auklėtiniai svečiuose 3:0 įveikė „West Ham United“ ekipą.

„Chelsea“ anksti įsiveržė į priekį. Nicolas Jacksonas 4-ąją minutę nuginklavo Lukaszą Fabianskį, per kurio tarpukojį praskriejo kamuolys.

18-ąją minutę N. Jacksonas pelnė dar vieną įvartį. Jis techniškai, išorine pėdos dalimi smūgiavo kamuolį į vartų kampą.

„West Ham United“ aktyviai puolė, ilgiau valdė kamuolį, tačiau tai vaisių nedavė. Galiausiai „Chelsea“ dar sykį pasižymėjo – antrojo kėlinio pradžioje tikslus buvo Cole'as Palmeris.

„Chelsea“ su trimis taškais kyla į antrą vietą „Premier“ lygoje.

• Gaila

Ziauri trauma Malinovskiui kelenas luzo, sezonas baigtas 🫣😟🫤

• 1
  • Blue blood

Neblogai lose,bet pavojingu situaciju buvo ir prie paciu vartu. Uztikrinta pergale ir paneigtos ekspertu nuomones