G. Gineitis vėl žaidė, o „Torino“ trumpam atsidūrė „Serie A“ viršūnėje © ZUMAPRESS.com nuotr.

Gvidas Gineitis vėl pilnu pajėgumu žaidžia futbolą.

20-mečio lietuvio atstovaujama „Torino“ ekipa svečiuose 3:2 palaužė Veronos „Hellas“.

10-ąją minutę Antonio Sanabria vedė svečius į priekį. Visgi už dviejų minučių „Hellas“ lygino rezultatą, tikslus buvo Grigoris Kastanos.

21-ąją minutę už nesportinį elgesį raudoną kortelę gavo šeimininkų gynėjas Pawelas Dawidowiczius. Netrukus Sanabria smūgiavo nuo 11 metrų žymos, tačiau pataikė tik į vartų konstrukciją. Prieš kėlinio pabaigą Duvanas Zapata vis tik pelnė įvartį Turino klubui.

Antrame kėlinyje svarbų įvartį pelnę po keitimo į aikštę žengęs Che Adamsas. Škotas, kartu su G. Gineičiu, aikštėje pasirodė 67-ąją minutę. Lietuvis per daug neišsiskyrė, bet vienąsyk bandė pasižymėti.

Veronos ekipa dar švelnino rezultatą per pridėtą laiką.

„Torino“ bent trumpam pakilo į pirmą vietą „Serie A“ pirmenybėse.