„Premier“ lygos vidutiniokai skėlė antausį „West Ham“ ekipai © JumpStory nuotr.

Sekmadienio popietę vykusiose „Premier“ lygos rungtynėse, čempionato vidutiniokai „Brentford“ namuose rezultatu 2:0 įveikė, dėl vietos Europos turnyruose kovojančius, „West Ham“ futbolininkus.

Pirmame kėlinyje iniciatyvą rodė „Bitės“. Būtent šeimininkai kūrė pavojingesnes atakas, tačiau jų realizuoti nepavyko ir komandos į pertrauką išėjo be įvarčių.

„Brentford“ antrąją rungtynių pusę pradėjo puikiai. 48 minutę po Ivano Toney perdavimo kamuolį į apatinį dešinį vartų kampą pasiuntė Bryanas Mbeumo.

64 minutę „Brentford“ padvigubino savo persvarą. Šį kartą Bryanas Mbeumo atliko aukštą perdavimą Ivanui Toney ir pastarasis smūgiu galva nepaliko šansų oponentų vartininkui.

Po šio susitikimo „West Ham“ lieka šeštoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Tuo tarpu, „Bitės“ kyla į tryliktąją pirmenybių vietą.

„Leicester City“ 2:1 „Crystal Palace“

„Norwich“ 2:0 „Burnley“