"Premier" lygos starte - "Man Utd" gerbėjams nemaloni staigmena (VIDEO)

Futbolo sirgalių laukimas baigėsi. Šeštadienį Anglijoje startavo naujasis "Premier" lygos sezonas, kuriame sužaistos šešerios rungtynės.

Sezono atidarymo rungtynėse susikovė "Manchester United" ir "Swansea City" komandos.

Pergalę, paneigę visas kalbas apie Mančesterio komandos atgimimą, 2-1 iškovojo "Swansea" futbolininkai.

Susitikimo pradžioje buvo kilusi nedidelė sumaištis prie svečių vartų, tačiau L.Fabianski pavojų greitai likvidavo.

11-tąją minutę De Gea budrumą tolimu smūgiu patikrino "Swansea" žaidėjas Sigurdssonas. Kėlinio viduryje dar kartą reakciją pademonstravo Fabianskis, atrėmęs klastingą "raudonųjų velnių" smūgį.

Netrukus krito pirmasis susitikimo įvartis, kai tiksliai iš baudos aikštelės prieigų mušė Sung-Yueng Ki.

Antrojo kėlinio pradžioje W.Rooney suteikė vilties šeimininkų gerbėjams nepradėti sezono pralaimėjimu, kai po kampinio įspūdingu smūgiu per save išlygino skirtumą.

65-tąją minutę "Man Utd" kapitonas atliko itin pavojingą baudos smūgį ir kamuolys atsimušė į skersinio ir virpsto sujungimą.

Vis dėlto galutinis žodis priklausė "Swansea" klubui, kuris surengė greitą išpuolį ir G.Sigurdssonas pelnė pergalingą įvartį.

Kitose rungtynėse pergales iškovojo "Hull City","Aston Villa" ir Londono "Tottenham" ekipos. Liverpulio "Everton" išvykoje nesugebėjo įveikti lygos naujokų "Leicester City" futbolininkų.

Manchester United 1 - 2 Swansea City

28' 0 - 1 Sung-Yueng Ki

53' 1 - 1 Wayne Rooney

72' 1 - 2 Gylfi Sigurdsson

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7144379" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Leicester" 2 - 2 "Everton"

20' [0 - 1] A.McGeady

22' [1 - 1] L.Ulloa

45' [1 - 2] S.Naismith

86' [2 - 2] C.Wood

QPR 0 - 1 "Hull City"

52' [0 - 1] J.Chester

"Stoke City" 0 - 1 "Aston Villa"

50' [0 - 1] A.Weimann

"West Brom" 2 - 2 "Sunderland"

5' [0 - 1] L.Cattermole

42' [1 - 1] S.Berahino (11m. baudinys)

74' [2 - 1] S.Berahino

85' [2 - 2] S.Larsson

"West Ham" 0 - 1 "Tottenham"

90' [0 - 1] E.Dier

29' K.Naughton ("Tottenham") pašalintas iš aikštės

30' M.Noble ("West Ham") nerealizavo 11m. baudinio

63' J.Collins ("West Ham") pašalintas iš aikštės

Nepamirškite pateikti spėjimų "Premier" lygos spėlionėje!