"Premier" lygos starte - Anglijos čempionų kluptelėjimas prieš debiutantus (VIDEO)

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje startavo 2016-17 metų sezonas. 14 valandą 30 minučių Lietuvos laiku "KCOM" stadione įvyko pirmoji naujojo sezono dvikova.

Sezono atidarymo rungtynėse susigrūmė šalies čempionų titulą ginantys "Leicester City" futbolininkai prieš lygos debiutantus "Hull City". Pirmajame kėlinyje progas švaisčiusios "lapės" jau pirmojoje dvikovoje turėjo pripažinti varžovų pranašumą - pralaimėta rezultatu 1-2.

"Leicester City" rungtynes pradėjo grėsmingiau, tačiau per pirmąsias 10 minučių nuveikti kažką rimto prie "Hull City" vartų jiems nepavyko.

Pirmoji rimta proga buvo sukurta 19-ąją minutę, kai Riyadas Mahrezas gavo kamuolį dešiniajame krašte ir atliko smūgį visai šalia vartų. Po šešių minučių dar vieną pavojingą smūgį atliko Danny Drinkwateris, kai po puikaus R. Mahrezo perdavimo vienu lietimu atliko smūgį link varžovų vartų.

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje vienos atakos metu "Leicester City" turėjo tris puikias progas pasižymėti, tačiau "Hull City" ekipai pavyko apsiginti prieš Christiano Fuchso, Jamie Vardy bei R. Mahrezo bandymus.

43-ąją minutę "lapės" turėjo dar vieną puikią progą įsiveržti šioje dvikovoje į priekį, kai po puikaus Ahmedo Musa perdavimo J. Vardy nepataikė į vartų plotą.

„Neįmuši tu, įmuša tau“ taisyklė pasitvirtino - Anglijos čempionai per pridėtą kėlinio laiką praleido įvartį. Po kampinio į varžovų smūgį galva reagavęs Kasperas Schemeichelis į antrąjį bandymą negalėjo atsakyti nieko. Atšokusį kamuolį per save į vartų tinklą pasiuntė šeimininkų puolėjas Adama Diomande.

Pirmasis kėlinys „lapėms“ prasidėjo daugiau nei sėkmingai - jau pirmosios atakos metu į "Hull City" vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys. Jį sėkmingai realizavo Riaydas Mahrezas ir rezultatas tapo lygus.

Deja, ilgai Anglijos čempionai lygiosiomis nesidžiaugė ir 57-ąją minutę krito netikėtas įvartis. Po greitos kontraatakos baudos aikštelėje patogiai ant Roberto Snodgrasso kojos nukritęs kamuolys netrukus atsidūrė vartų tinkle ir šeimininkai vėl įgijo persvarą.

Po praleisto dar vieno įvarčio Lesterio ekipa trauktis nebeturėjo kur ir Claudio Ranieri į aikštę leido du atakuojančius futbolininkus. Shinji Okazaki nuo pat pirmų minučių buvo itin pastebimas ir 71-ąją minutę uždirbo baudos smūgį, kurį gana sėkmingai atliko R. Mahrezas. Vis dėlto į smūgį reagavo "Hull City" vartininkas.

Per likusį laiką Lesterio ekipa nieko rimto taip ir nenuveikė ir patyrė pralaimėjimą pačiame sezono starte. Tuo tarpu į "Premier" lygą sugrįžę "Hull City" džiaugėsi pirmąją pergale.

"Hull City" 2 - 1 "Leicester City"
45' [1 - 0] A. Diomande
47' [1 - 1] R. Mahrez (11 m. baudinys)
57' [2 - 1] R. Snodgrass