"Premier" lygos startas pažymėtas triuškinančia "Liverpool" pergale

Penktadienį išaušo didžioji futbolo diena – startavo naujasis Anglijos "Premier" lygos sezonas.

Sezono uždanga buvo atidengta "Anfield" stadione, kuriame susigrūmė praėjusio sezono vicečempionas "Liverpool" prieš "Championship" nugalėtojus "Norwich City". Pirmajame kėlinyje jėgą parodę "raudonieji" sezoną lygoje pradėjo triuškinančia pergale rezultatu 4:1.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai dominuoti pradėjo nuo pat susitikimo pradžios. Ilgai laukti pirmojo 2019-20 metų sezono įvarčio neprireikė – jį apmaudžiai į savus vartus įsimušė "Norwich" gynėjas Grantas Hanley.

19-ąją minutę Mohamedas Salah po Roberto Firmino perdavimo padidino pranašumą iki dviejų įvarčių, o dar vieną po devynių minučių pridėjo po kampinio pasižymėjęs Virgilas van Dijkas.

"Norwich" košmaras pirmajame kėlinyje nesibaigė – į "Premier" grįžusios "kanarėlės" 42-ąją minutę ketvirtą kartą traukė kamuolį iš savo vartų, kai pasižymėjo Divockas Origi.

Nuostabų "Liverpool" pasirodymą pirmoje mačo pusėje apkartino Alissono trauma. Šis dėl kelio problemų paliko aikštę ir vietą užleido tik šią savaitę klubą papildžiusiam Adrianui.

Antrajame kėlinyje šeimininkai liko aktyvus, tačiau įvarčių "Norwich" daugiau nepraleido. Priešingai nei pirmajame kėlinyje, 64-ąją minutę svečiams pavyko pasiekti paguodos įvartį – tiksliai smūgiavo suomis Teemu Pukki.

"Premier" lygoje šį savaitgalį bus sužaistos dar devynerios rungtynės – šešios įvyks šeštadienį, o likusios trys bus sužaistos sekmadienį.

"Liverpool" 4 - 1 "Norwich"
7' [1 - 0] G. Hanley (į savus vartus)
19' [2 - 0] M. Salah
28' [3 - 0] V. van Dijk
42' [4 - 0] D. Origi
64' [4 - 1] T. Pukki

Startinės sudėtys:

"Liverpool": Alisson; Alexander-Arnold, Gomez, Van Dijk, Robertson; Fabinho, Henderson, Wijnaldum; Salah, Origi, Firmino.

"Norwich": Krul; Aarons, Hanley, Godfrey, Lewis; Trybull, McLean; Buendia, Stiepermann, Cantwell; Pukki

Straipsnio įvertinimas: 5 3
  • MuFanas
    Dipsiukas MCFC

Liverpool 1-3 Norwich

Pjauni gryba dar net neprasidejus sezonui....

• 26
  • Krokodilas (IP: bac26dcfe)

Tottes fanai darykit print screen nes 1vt lenteleje esate pirma ir paskutiniu karta 19/20 sezone 😀 😀 😀

• 10
  • Antra (IP: f31a83dc8)

Kelini zaidimas is vis I viena puse,kaip Liverpool nesugeba is tokiu geru progu imusti,net keista,o Norwich,pagal pirma maco zaidima tikrai kovos,tik del islikimo

Antra (IP: f31a83dc8)

Paskutiniu sakini istrink ir nedaryk sau gedos 😃 buten pagal zaidima Norwitch labai gerai juda tik su tokiu zaidimu nereik eit pries top komandas.

• 0

Kaip kompetetingas komentatorius ir exzpertas pasakysiu stai ka ...Norwitch treneris lopas vaziuoja pas Liveri zaist futbola....na ne tas lygis vokietuk....taciau is zmogiskosios puses malacius, kad traukinio nestate,o zaide del triju tasku.....ir Norwitch labai gerai atrodo,kuriasi progas laisvai izaidineja nuo vartu moka laikyt kamuoli (net vakar kontrole nezymiai pralose) Zodziu Norwitch neiskris. Alisonui sekmes sveikstant ir linkiu jog trauma nebutu rimta,o sian bus idomu I AVilla ir Evertona paveizet...geros dienos geru macu 😃

• 2
  • Žmogus (IP: 02866387f)

Sėkmės greičiau pasveikti alissoniui.

• 3
  • Futbolo fanas (IP: 02866387f)

Man city fanai net ir ant protingų komentarų deda dislike, mat pavydi, kad LIVERPOOL sutriuškino, o patys nesugebėtų. P.S. linkiu greičiau pasveikti Alissonui!????

• 4
  • Liverpulio siuklynu gyventojai ir vel kelia taure i virsu😀 kazkas WOW sudauzyt championship komanda 😃

• -16
  • Dipsiukas MCFC

• -30
  • Hm (IP: 5927dc30f)

Nu ka, nauju pavardziu reikes isidemet, kai "naujoku" komandos ateina/grizta i PL 😃 Sivakar Norwich\'a reiks ir palaikyti, visgi ne su bet kuo zais.

• -8
  • MuFanas

• 26
  • Chelsea?

Na pagal sudeti raudoni ims lengvai, bet cia anglija ir norwich kol kas nezinomas arkliukas, manau bus 1-1, greitas norwich ivartis ir liverio paskutiniu minuciu ivartis.