„Premier“ lygos starte – nelengva „Arsenal“ pergalė „Crystal Palace“ tvirtovėje © Action Images via Reuters nuotr.

„Premier“ lygos 2022-23 metų sezonas prasidėjo nuo Londono derbio „Selhurst Park“ stadione.

Londono derbį nelengvai 2:0 rezultatu laimėjo Londono „Arsenal“ ekipa, kuri įveikė „Crystal Palace“ komandą.

Gerai rungtynes pradėję „kanonieriai“ turėjo progų jau per pirmąjį rungtynių ketvirtadalį. 20-ąją minutę ekipai pavyko įsiveržti į priekį, kai tiksliai galva sužaidė Gabrielis Martinelli.

Visgi „Crystal Palace“ ekipai pavyko atsigauti ir paskutines pirmojo kėlinio minutės priklausė būtent „ereliams“. Rungtynių šeimininkai prie įvarčio artėjo ir antrojo kėlinio viduryje, kuomet puikią progą pasižymėti turėjo Eberechi Eze.

Galiausiai, 85-ąją minutę buvo uždarytas rungtynių nugalėtojo klausimas. Į savus vartus įsimušė „Crystal Palace“ gynėjas Marcas Guehi po Bukayo Saka bandymo perduoti kamuolį.

Rytoj bus žaidžiamas šešerios „Premier“ lygos rungtynės, iš kurių keturios vyks 17 val. Lietuvos laiku.