"Premier" lygos šeštadienio rungtynių rezultatai © Eurofootball.lt
Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaisti šeštojo turo susitikimai. Iš šešių šiandien vykusių rungtynių net keturios pasibaigė lygiais rezultatais.

Pirmuosius taškus šiandien prarado lyderis "Arsenal" klubas. Jis namie nesugebėjo įveikti sėkmingai šį sezoną pradėjusios "Bolton" vienuolikės. Mačas baigėsi rezultatu 2-2. "Birmingham" ir "Charlton" taip pat sužaidė lygiosiomis 1-1.

Vienintelę pergalę namie iškovojo "Blackburn", įveikusi "Portsmouth" rezultatu 1-0. Įvartį likus žaisti 15 minučių įmušė Mattas Jansenas. "Man City" klubas dėka dviejų Nicolaso Anelkos įvarčių nugalėjo lygos debiutantę "Crystal Palace". Šiam klubui šiame sezone kol kas nepavyko iškovoti nei vienos pergalės.

Ir toliau nesiseka "Aston Villa" komandai. Šį sykį išvykoje jie nesugebėjo įveikti kitos debiutantės "Norwich" vienuolikės. Mačas baigėsi be įvarčių. Atkaklios rungtynės tarp "West Brom" ir "Fulham", kuriose buvo parodytos net trys raudonos kortelės, baigėsi lygiu rezultatu 1-1.

Visi šeštadienio rungtynių rezultatai:

"%c00041" 2 - 2 "%c00050"
30' %p01549 [1 - 0]
63' %p03106 [1 - 1]
65' %p01550 [2 - 1]
84' %p02169 [2 - 2]

"%c00048" 1 - 1 "%c00043"
49' %p01968 [0 - 1]
68' %p02088 [1 - 1]

57' Iš aikštės pašalintas %p02281 ("Birmingham")

"%c00056" 1 - 0 "%c00057"
75' %p02081 [1 - 0]

"%c00201" 1 - 2 %c00054"
58' %p02315 [0 - 1]
64' Nicolas Anelka (iš 11 metrų baudinio) [0 - 2]
77' %p03082 (iš 11 metrų baudinio) [1 - 2]

"%c00202" 0 - 0 "%c00049"

"%c00194" 1 - 1 "%c00044"
72' %p02080 [0 - 1]
88' %p01626 [1 - 1]

30' %p03153 ("Fulham") nerealizavo 11 metrų baudinio
61' Iš aikštės pašalintas %p01009 ("Fulham"), 84' %p03064 (W.B.A.), 85' Andy Cole ("Fulham").