„Premier“ lygos popietė: „Liverpool“ ir „Aston Villa“ iškovojo pergales © REUTERS nuotr.

Anglijoje popietę įvyko trys „Premier“ lygos susitikimai.

Viename iš jų lengvą pergalę iškovojo „Liverpool“ ekipa, kuri 4:0 sutriuškino „Southampton“ ekipą.

Po pirmojo kėlinio jau buvo 3:0 – dubliu pasižymėjo Diogo Jota, vieną įvartį pridėjo Thiago Alcantara. Antrajame kėlinyje tašką padėjo Virgilas van Dijkas.

„Aston Villa“ su nauju treneriu Stevenu Gerrardu ir toliau neklumpa ir taip pat iškovojo antrąją pergalę iš eilės.

Šįkart „Aston Villa“ 2:1 svečiuose įveikė „Crystal Palace“ ekipą, rezultatyvūs smūgiai buvo Johno McGinno ir Matto Targetto. Nors rezultatas atrodo atkaklus, „ereliai“ rezultatą sušvelninti sugebėjo tik 95-ąją rungtynių minutę.

Kitose rungtynėse „Norwich City“ iškovojo dar vieną tašką, su „Wolverhampton“ ekipa sužaidė 0:0.