„Premier“ lygos popietė: „Chelsea“ išplėšė pergalę svečiuose, „Liverpool“ nepalaužė „Brighton“ © Reuters nuotr.

„Liverpool“ jau penktą kartą šiame sezone nepasiekė pergalės „Premier“ lygoje. Šeštadienio popietę Jurgeno Kloppo auklėtiniai sužaidė 3:3 su „Brighton“ ekipa, kuri neseniai turėjo permainų trenerių štabe.

4-ąją ir 17-ąją minutę pasižymėjo Leandro Trossardas.

Prieš kėlinio pabaigą rezultatą pavyko sušvelninti „Liverpool“ futbolininkams – tikslus buvo Roberto Firmino po Mohamedo Salah perdavimo.

54-ąją minutę Brazilijos puolėjas išlygino rezultatą, šįkart perdavimą gavęs iš Luiso Diazo.

63 min. pavyko „raudoniesiems“ įsiveržti į priekį. „Brighton“ centro gynėjas Adamas Websteris įsimušė į savus vartus.

L. Trossardui rungtynių pabaigoje pavyko išplėšti tašką savo komandai ir įvykdyti „hat-tricką“: belgas pasižymėjo 83 minutę.

Kitose rungtynėse „Chelsea“ 2:1 palaužė „Crystal Palace“ komandą.

Pergalę „aristokratai“ iškovojo tik po 90-ąją minutę pelnyto įvarčio. Komandai tris taškus padovanojo nuostabus Conoro Gallagherio smūgis.

Pirmajame kėlinyje komandos pasidalino po įvartį: rezultatyvūs buvo puolėjai Pierre'as Emerickas-Aubameyangas ir Odsonne'as Edouardas.

„Southampton“ 1:2 „Everton“

„Bournemouth“ 0:0 „Brentford“

„Fulham“ 1:4 „Newcastle“

Standings provided by SofaScore LiveScore
Straipsnio įvertinimas: 1 1
  • Sudney Crosby

Jei duosi erdves Nunenzas tada atsiskleistu , bet kad pas Liverpool saugu nera , Tas Is Man City Holandas ir maitinamas auksiniais pasais ir jo ispildymas yra neblogas , bet ar jis mus ivarcius tada kada reikes kada bus suspausta ginyba pries jy dar labai daug rungtyniu , bet faktas kad jis cia maziausiai 40 imus

• 0
  • Hm
    Per

Draugiskas nunezas suzaide labai gerai pries sezona,o dabar neatpazystamas Bet kad jis Gali tai matem,bet kol kas prastai atrodo

Cia atsimenu kazkoks puliniu fanas jau po comunity shieldo karunavo nuneza geresniu uz haalanda, taip ir zinojau kad be sansu, db spalio pradzia ir gali palygint ju statistika ir rezultatus tai baisu 😃

Sidney Crosby

Uz Nunenzo pinigus galejo pilnai Mane Wildaunuma ir ta Origi pasilikt , auksinis neivertintas puolejas nepelnytai trina suola , dabar tikra subine Old traforde Milneris su Hendersonu eina i starta lost

• 0
  • Sidney Crosby

Gerai buvo pasakes Fegiusonas apie Hendersona jis aikstei bega be ten ne i ta puse paziurejus pirmus 2 golus tai is vis abejotina jo lygiu kaip zaideju dar jis kapitonas komandos apsurdas, bet dar neramina Van diko forma jo forma kelia nerima jau 2 rungtynes gale degina turetu ji sodint ant suolo Jurgenas aisku tik nne Gomeza statyt prisiminus jo nuotikius Neapoly Yra wiljamsas dar jei jy neisnuomavo kam na zodziu priekis juda gerai kaip visada bet gynyba ir saugai tragedija