„Premier“ lygos autsaiderių dvikovoje pergalę iškovojo „Wolves“ © AP nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiose „Premier“ lygos rungtynėse „Wolves“ namuose rezultatu 1:0 palaužė „Nottingham Forest“ vienuolikę.

Pirmąjame rungtynių kėlinyje abi komandos turėjo po keletą progų pasižymėti, tačiau į rūbinę futbolininkai išėjo švieslentėje degant nuliams.

Įdomiausios mačo akimirkos įvyko antrame kėlinyje. 56 minutę vienintelį rungtynių įvartį, pelnydamas 11 metrų baudinį pelnė „vilkų“ vidurio saugas Rubenas Nevesas.

Savo galimybę pasižymėti nuo 11 metrų žymos turėjo ir „miškai“, tačiau jiems teko nusivilti, kadangi Brennano Johnsono 11 metrų baudinį atrėmė puikiai sužaidęs „Wolves“ vartininkas Jose Sa.

Po šio susitikimo „Wolves“ bent kuriam laikui išlipa iš iškritimo zonos ir šiuo metu rikiuojasi septyniolikti. Nuo laipteliu žemiau esančio „Southampton“ juos skiria 2 taškai. Savo ruožtu, „Forest“ ir toliau buksuoja „Premier“ lygoje. Pastarieji užima paskutinę lentelės vietą.

„Fulham“ 2:2 „Bournemouth“

„Leicester City“ 0:0 „Crystal Palace“