"Premier lygos" 32-asis turas. Šeštadienio rungtynių apžvalga © Eurofootball.lt
Šį savaitgalį vyks Anglijos "Premier" lygos 32-o turo rungtynės. Šeštadienį bus sužaisti septyni iš dešimties visų savaitgalio susitikimų.

"%c00048" – "%c00040"
Pradžia 17:00 Lietuvos laiku
Šeštoje vietoje esantiems "Birmingham" futbolininkams būtina pergalė, jei jie dar nori kovoti dėl teisės kitais metais žaisti UEFA Čempionų lygoje. Nuo išsvajotosios ketvirtosios vietos juos skiria tik trys taškai, tuo labiau, kad ketvirtoje vietoje esantis "Liverpool" sužaidė vieneriomis rungtynėmis daugiau. Nors jie žaidžia namuose, pergalę jiems tikrai bus sunku iškovoti, nes jų laukia tikrai stiprus varžovas – "Manchester United". Mančesterio futbolininkai dar turi teorinių galimybių pakilti aukščiau trečiosios vietos. Tuo labiau, kad antroje vietoje esantys "Chelsea" futbolininkai dar tęsia kova UEFA Čempionų lygoje ir negali viso dėmesio sukaupti bėgimui nuo Raudonūjų velnių.

"%c00056" – "%c00059"
Pradžia 17:00 Lietuvos laiku
Pastaruoju metu gerą sportinę formą demonstruojantis "Leeds" klubas, bandys pratęsti savo pergalių seriją žaisdamas su "Blackburn" klubu. Iki čempionato pabaigos lieka vis mažiau turų, o šiems abiems klubams gręsia iškritimas iš aukščiausiosios lygos. Taigi šiame susitikime galima tikėtis aršios dvikovos.

"%c00050" – "%c00049"
Pradžia 17:00 Lietuvos laiku
Praeitame ture pralaimėjimą patyrę "Bolton" futbolininkai bandys pergalę iškovoti žaisdami su septintoje vietoje esančiu "Aston Villa" klubu. Boltono klubas yra netoli iškritimo robos į žemesnę lygą, todėl jie jokiu būdu negali atsipalaiduoti žaisdami šiose rungtynėse. Pergalė svečių klubui padidintų galimybės kovoti dėl teisės kitais metais žaisti UEFA Čempionų lygoje.

"%c00043" – "%c00057"
Pradžia 17:00 Lietuvos laiku
Nors "Charlton" yra 8-oje turnyrinės lentelės vietoje, juos nuo artimiausių trijų persekiotojų skiria tik trys taškai. Pralaimėjimo atveju jie gali nukristi net į 11-ąją vietą. Ir taip sumažinti galimybės kitais metais kovoti UEFA turės turnyre. Jų varžovai – "Portsmouth" futbolininkai. Jie yra 17-oje vietoje. Pegalės atveju Portsmuto klubas paklitų bent jau laipteliu žemyn, nes yra žaidę vienreriomis rungytnėmis mažiau už savo artimiausius varžovus.

"%c00042" – "%c00053"
Pradžia 17:00 Lietuvos laiku
Londono "Chelsea" klubas sėkmingai eliminavęs kitą Londono klubą "%c00041" UEFA Čempionų lygoje, bando pasivyti savo pagrindinius varžovus ir šalies čempionate ir taip dar kartą nuskriausti "Arsenal" ekipą. "Chelsea" futbolininkams būtinai reikalinga pergalė, norint pasivyti "Arsenal". Mėlynųjų varžovai – 11-oje "Premier" lygos turnyrinės lentelės vietoje esantys "Middlesbrough" futbolininkai.

"%c00058" – "%c00044"
Pradžia 17:00 Lietuvos laiku
Vieni iš lygos autsaiderių "Leicester" futbolininkai namuose priims lygos vidutiniokę "Fulham" ekipą. Leičesterio klubui būtina pergalė, norint kovoti dėl išlikimo aukščiausioje Anglijos lygoje. "Fulham" sėkmingai sužaidę šias rungtynęs, galėtų kovoti bent dėl teisės kitais metais dalyvauti UEFA taurės turnyre.

"%c00054" – "%c00060"
Pradžia 17:00 Lietuvos laiku
Šiame ture lygos autsaideriai "Wolves" vyksta į Mančesterį. Ten jie susitiks su 15-oje vietoje esančiais "Manchester City" futbolininkais. Šiems abiems klubams gresia iškritimas iš aukščiausios lygos, todėl rungtynės žada būti intriguojančios ir idomios.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...