"Premier" lygoje – pirmoji "Watford" komandos pergalė

Penktadienį Anglijos "Premier" lygoje prasidėjo 12-asis turas.

11 rungtynių be pergalės skonio žygiavusi "Watford" komanda galiausiai nutraukė košmarišką seriją. "Širšės" rezultatu 2:0 palaužė namuose žaidusią "Norwich" vienuolikę.

Svečiams iš Votfordo rungtynės sėkmingai klostėsi nuo pat pradžių – jau 2-ąją minutę "Watford" į priekį išvedė Gerardas Deulofeu.

Antrajame kėlinyje po to pačio G. Deulofeu perdavimo pranašumą padidino Andre Gray'us. "Norwich" komanda vėliau įgijo kiekybinę persvarą, kai iš aikštės 65-ąją minutę buvo pašalintas Christianas Kabasele. Visgi tai nieko gero nebeatnešė – rezultatu 2:0 triumfavo svečiai.

Pirmąją pergalę į savo sąskaitą įsirašęs "Watford" klubas iš paskutinės vietos šoktelėjo į 18-ąją. Autsaiderio pozicijoje atsidūrė pati "Norwich" ekipa.

"Norwich" 0 - 2 "Watford"
2' [0 - 1] G. Deulofeu
52' [0 - 2] A. Gray
65' C. Kabasele ("Watford") pašalintas iš aikštės