"Premier" lygoje - nesėkminga diena lyderiams © Eurofootball.lt
Vakar vakare Anglijos "Premier" lygoje buvo žaidžiami šeši 24-ojo turo susitikimai. Trečiadienio rungtynės buvo labai nesėkmingos čempionato lyderiams - taškus prarado visos trys pirmojo trejeto komandos.

Absoliutus sezono lyderis Londono "Chelsea" devintąjį tašką šį sezoną prarado Birmingime, kur sužaidė tik lygiosiomis 1-1 su vietos "Aston Villa". Svečiai didžiąją rungtynių dalį pirmavo, tačiau į tikslų Arjeno Robbeno smūgį antrojo kėlinio gale įvarčiu atsakė Luke`as Moore`as.

Nepaisant to, artimiausi Anglijos čempionų titulą ginančio klubo persekiotojai tuo pasinaudoti nesugebėjo. "Liverpool" namie nesugebėjo nugalėti ilgą laiką dešimtyje rungtyniavusių "Birmingham" futbolininkų. Antrojo kėlinio viduryje šeimininkai įsiveržė į priekį pasižymėjus Stevenui Gerrardui, tačiau likus žaisti vos kelias minutes Birmingemo ekipai paslaugą padarė Xabis Alonso, pasiuntęs kamuolį į savo vartų tinklą.

Po šių rungtynių "Liverpool" nuo "Chelsea" atsilieka jau 18 taškų, o nuo "Man Utd" - 3 taškais. Tiesa, Rafos Benitezo auklėtiniai už abi šias komandas yra sužaidę dvejomis rungtynėmis mažiau.

Sero Alekso Fergusono vadovaujama "Man Utd" patyrė jau ketvirtą nesėkmę šį sezoną. Iš Čempionų lygos jau po pirmojo etapo pasitraukęs klubas išvykoje po atkaklios kovos 4-3 pralaimėjo "Blackburn". 8 vietą lygoje užimanti Blakburno ekipa vienu metu pirmavo net 4-1, tačiau antrojo kėlinio viduryje du įvarčius pelnęs Ruudas van Nistelrojus grąžino intrigą.

Nors pakeisti rezultato svečiams nebepavyko, neišlaikęs įtampos 88 minutę iš aikštės buvo pašalintas gynėjas Rio Ferdinandas. Anglijos rinktinei atstovaujantis futbolininkas sugebėjo per 3 minutes užsidirbti dvi geltonas korteles. Tikru rungtynių didvyriu tapo vos prieš keletą dienų "Blackburn" gretas papildęs "Arsenal" puolėjas Davidas Bentley, pelnęs tris įvarčius ir atlikęs "hattrick`ą".

Jeigu anksčiau mintėtų klubų nesėkmes galime vadinti šiokia tokia staigmena, tai eilinis "Arsenal" kluptelėjimas, atrodo, šį sezoną jau nieko nebestebina. Arseno Wengero auklėtiniai šį kartą namie 2-3 turėjo pripažinti devintą vietą užimančio "West Ham United" klubo pranašumą.

Nepaisant 8 pralaimėjimo šį sezoną, "Arsenal" su 37 taškais išsaugojo šeštą vietą ir neprarado vilčių išsaugoti vietos Čempionų lygoje.

Visi trečiadienio rezultatai:

"%c00057" 1 - 1 "%c00050"
69` [0 - 1] Khalilou Fadiga
85` [1 - 1] Azar Karadas

"%c00054" 3 - 0 "%c00046"
14` [1 - 0] Albert Riera
38` [2 - 0] Andy Cole
62` [3 - 0] Darius Vassell

"%c00049" 1 - 1 "%c00042"
14` [0 - 1] Arjen Robben
78` [1 - 1] Luke Moore

"%c00045" 1 - 1 "%c00048"
62` [1 - 0] Steven Gerrard
88` [1 - 1] Xabi Alonso (į savo vartus)

28` iš aikštės pašalintas Damien Johnson ("Birmingham")

"%c00041" 2 - 3 "%c00248"
25` [0 - 1] Nigel Reo-Coker
32` [0 - 2] Bobby Zamora
45` [1 - 2] Thierry Henry
80` [1 - 3] Matthew Etherington
89` [2 - 3] Robert Pires

"%c00056" 4 - 3 "%c00040"
36` [1 - 0] David Bentley
38` [1 - 1] Louis Saha
41` [2 - 1] David Bentley
45` [3 - 1] Lucas Neill
56` [4 - 1] David Bentley
62` [4 - 2] Ruud van Nistelrooy
68` [4 - 3] Ruud van Nistelrooy

87` iš aikštės pašalintas Rio Ferdinand ("Man Utd).