"Premier" lygoje - J. Kingo "hat-trickas" ir "Everton", "Bournemouth" bei "Hull City" pergalės (VIDEO)

Dėl vykstančios FA taurės Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį įvyko gerokai mažiau rungtynių - 28-ajame ture šiandien sužaistos trejos dvikovos.

Liverpulio "Everton" namuose susitiko su turnyrinės lentelės kaimynais "West Brom" futbolininkais. "Irisai" užtikrintu rezultatu 3-0 šventė pergalę prieš Tony Puliso auklėtinius.

39-ąją minutę šeimininkai po Kevino Mirallaso įvarčio įgijo pranašumą. Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje Morganas Schneiderlinas padėjo tvirtą žingsnį pergalės link - pelnė antrąjį komandos įvartį.

Galutinis taškas buvo padėtas 82-ąją minutę, kai savo 19-ąjį įvartį šiame sezone pasiekė Romelu Lukaku.

Kitoje dvikovoje, kurioje susigrūmė dvi komandos kovojančios dėl išlikimo lygoje, "Hull City" rezultatu 2-1 pasiekė pergalę prieš "Swansea". Visus reikalus šiose rungtynėse sutvarkė 64-ąją minutę į aikštę žengęs Omaras Niasse, per devynis minutes pasiekęs dublį.

Paskutinėse rungtynėse, kuriose susitiko "Bournemouth" prieš "West Ham", netrūko dramos. Eddie Howe'o auklėtiniai nerealizavo net dviejų 11 metrų baudinių. tačiau tai jiems nesutrukdė pasiekti pergalę rezultatu 3-2.

9-ąją minutę "Bournemouth" galėjo išsiveržti į priekį, tačiau Joshua Kingas nerealizavo 11 metrų baudinio, o jau kitos atakos metu Michailas Antonio išvedė svečius į priekį.

Vis dėlto 31-ąją J. Kingas ištaisė savo klaidą ir išlygino rezultatą. 37-ąją minutę šeimininkai vėl galėjo pasižymėti nuo 11 metrų žymos, tačiau šį kartą baudinio nerealizavo Benikas Afobe.

Antrajame kėlinyje J. Kingui pavyko išvesti "Bournemouth" į priekį, bet 83-ąją minutę Andre Ayew pasiekė išlyginąjį įvartį. Atrodė, kad komandoms užteks ir lygiųjų, tačiau šeimininkai rankų nenuleido, o J. Kingas 90-ąją minutę pasiekė "hat-tricką", padėjusį savo komandai pasiekti pergalę.

"West Ham" ekipa pergalės pasiekti nesugeba jau ketvirtas rungtynes iš eilės, o "Bournemouth" po pergalės išlieka 14-oje pozicijoje.

"Everton" 3 - 0 "West Brom"
39' [1 - 0] K. Mirallas
45' [2 - 0] M. Schneiderlin
82' [3 - 0] R. Lukaku

<iframe frameborder="0" width="500" height="323" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x5ejowa" allowfullscreen></iframe>

"Hull City" 2 - 0 "Swansea"
69' [1 - 0] O. Niasse
78' [2 - 0] O. Niasse
90+2' [2 - 1] A. Mawson

<iframe frameborder="0" width="500" height="323" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x5ejpkx" allowfullscreen></iframe>

"Bournemouth" 3 - 2 "West Ham"
10' [0 - 1] M. Antonio
31' [1 - 1] J. King
48' [2 - 1] J. King
83' [2 - 2] A. Ayew
90' [3 - 2] J. King
9' J. King ("Bournemouth") nerealizavo 11 m. baudinio
37' B. Afobe ("Bournemouth") nerealizavo 11 m. baudinio

<iframe frameborder="0" width="500" height="323" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x5ejqjt" allowfullscreen></iframe>