"Premier" lygoje - įtikinama QPR pergalė prieš "Aston Villa" (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje vėlyvą pirmadienio vakarą buvo sužaistos paskutinės 9-ojo turo rungtynės.

Londone savo žiūrovų palaikoma "Queens Park Rangers" ekipa susigrūmė su "Aston Villa". Harry Redknappo vadovaujama ekipa rezultatu 2-0 įrodė pranašumą prieš svečius.

QPR vienuolikė į priekį įsiveržė jau 17-ąją minutę, kuomet krūtine perdavimą atliko Bobby Zamora, o maždaug iš 20 metrų varžovų vartininką nuginklavo Charlie Austinas.

Galutinis taškas šiame susitikime buvo padėtas dar 69-ąją minutę. Šeimininkai pasinaudojo "Aston Villa" saugo Carloso Sanchezo klaida aikštės vidurį ir surengė greitą kontrataką. Eduardo Vargas prasiveržė kraštu ir atliko puikų rezultatyvų perdavimą C.Austinui.

Po pergalės QPR klubas iš paskutinės vietos pakilo į 19-ąją, o "Aston Villa" išlieka 15-oje pozicijoje.

QPR 2 - 0 "Aston Villa"

17' [1 - 0] C.Austin

69' [2 - 0] C.Austin