"Premier" lygoje favoritai neturėjo vargo prieš savo varžovus (VIDEO)

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos dar setpynerios 9-ojo turo rungtynės.

Viena atkakliausių dvikovų 17 valandą Lietuvos laiku įvyko Liverpulyje, kur savo žiūrovų palaikoma "Everton" ekipa susigrūmė su "Manchester United". Louiso van Gaalo auklėtiniai neturėjo vargo ir pasiekė pergalę rezultatu 0-3.

Nugalėtojų gretose tikslūs buvo Morganas Schneiderlinas, Anderis Herrera ir pagaliau prabilęs Wayne'as Rooney. "Man Utd" su 19 taškų užima trečiąją poziciją.

Kitose rungtynėse taip pat vargo neturėjo ir kita Mančesterio ekipa. "Manchester City" savo žiūrovų akivaizdoje rezultatu 5-1 sutriuškino "Bournemouth" futbolininkus.

Visus įvarčius "miestiečių" gretose pelnė du žaidėjai - Wilfriedas Bony ir Raheemas Sterlingas. Pastarasis pasiekti "hat-tricką" sugebėjo jau per pirmąjį kėlinį. Paguodos įvartį į Joe Harto ginamus vartus 22-ąją minutę pelnė Glennas Murray'us.

"Man City" su 21 tašku rikiuojasi turnyrinės lentelės viršūnėje ir nuo artimiausio persekiotojo turi įgijęs dviejų taškų pranašumą.

Pergalę "Stamford Bridge" stadione po dviejų nesėkmingų rungtynių sugebėjo pasiekti Londono "Chelsea" vienuolikė, rezultatu 2-0 įveikusi "Aston Villa".

Taip pat pergales pasiekė "West Ham" ir "West Brom" ekipos, o "Southampton" namų aikštėje išleido pergalę iš savo rankų ir sužaidė lygiosios su "Leicester City".

Paskutinėse vakaro rungtynėse Londono "Arsenal" išvykoje susigrūmė su "Watford" vienuolike. "Kanonieriai" antrajame kėlinyje parodė savo jėgą ir sutriuškino varžovus.

62-ąją minutę tikslus Alexio Sanchezo smūgis išvedė svečius į priekį, o vėliau pergalę užtvirtino Olivieris Giroud bei Aaronas Ramsey. Po pergalės "Arsenal" vėl susilygino taškais su "Man Utd", bet yra vienu laipteliu aukščiau.

"Everton" 0 - 3 "Man Utd"

18' [0 - 1] M.Schneiderlin

22' [0 - 2] A.Herrera

62' [0 - 3] W.Rooney

"Chelsea" 2 - 0 "Aston Villa"

34' [1 - 0] D.Costa

54' [2 - 0] A.Hutton (į savus vartus)

"Crystal Palace" 1 - 3 "West Ham"

22' [0 - 1] C.Jenkinson

25' [1 - 1] Y.Cabaye (11m. baudinys)

88' [1 - 2] M.Lanzini

90' [1 - 3] D.Payet

44' D.Gayle ("Crystal Palace") pašalintas iš aikštės

"Man City" 5 - 1 "Bournemouth"

7' [1 - 0] R.Sterling

11' [2 - 0] W.Bony

22' [2 - 1] G.Murray

29' [3 - 1] R.Sterling

45' [4 - 1] R.Sterling

89' [5 - 1] W.Bony

"Southampton" 2 - 2 "Leicester"

21' [1 - 0] J.Fonte

37' [2 - 0] V.van Dijk

66' [2 - 1] J.Vardy

90' [2 - 2] J.Vardy

"West Brom" 1 - 0 "Sunderland"

54' [1 - 0] S.Berahino

"Watford" 0 - 3 "Arsenal"

62' [0 - 1] A.Sanchez

68' [0 - 2] O.Giroud

74' [0 - 3] A.Ramsey