"Premier" lygoje - dar viena lengva "Man Utd" pergalė © Eurofootball.lt
Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaisti dar trys 31-ojo turo susitikimai. Mačai pasižymėjo rezultatyvumu - iš viso buvo pelnyta net 14 įvarčių.

Dar vieną pergalę iškovojo ir pozicijas kovoje dėl antrosios vietos sustiprino "Man Utd" ekipa, be didesnio vargo namie 3-0 sutriuškinusi dėl išlikimo kovojančią "Birmingham" vienuolikę.

Vėl be Ruudo van Nistelrojaus startinėje sudėtyje rungtyniavę "raudonieji velniai" savo pranašumą įrodė per 15 pirmųjų minučių - sužaidus vos tris minutes puikiu baudos smūgiu iš 20 metrų vartininką nuginklavęs Ryanas Giggsas dar po dešimties iš kelių metrų, po tikslaus Wayne`o Rooney perdavimo, pelnė ir antrą įvartį, taip praktiškai užtvirtindamas pergalę savo ekipai. Tiesa, pirmasis įvartis buvo įskaitytas varžovui vartininkui, kadangi po smūgio kamuolys atsimušė jam į nugarą ir įskriejo į vartus.

Antroje mačo dalyje vaizdas nesikeitė, ir nors "Birmingham" taip pat turėjo kelias neblogas įvarčiui pelnyti, jų išnaudoti nesugebėjo. Paskutinę vinį į "mėlynųjų" "karstą" besibaigiant mačui įkalė Wayne`as Rooney.

Po šios pergalės "Man Utd" pakilo į antrąją vietą ir dviem taškais aplenkę "Liverpool" dar turidvi rungtynes atsargoje. Tuo tarpu "Birmingham" lieka 18-oje vietoje, o nuo saugios 17-osios juos skiria 3 taškai.

Kitame dramatiškame mače "Middlesbrough" namie 4-3 įveikė dėl vietos Europos turnyruose kitą sezoną kovojančią "Bolton" ekipą. Šeimininkams pergalę lėmė paskutinę mačo minutę Stuarto Parnaby pelnytas įvartis. Tuo tarpu "Newcastle" patyrė ketvirtąją nesėkmę iš eilės - išvykoje teko nusileisti "Charlton" ekipai 3-1.

Sekmadienio rezultatai:

"%c00053" 4 - 3 "%c00050"
4` [0 - 1] Stelios Giannakopoulos
8` [1 - 1] Jimmy Floyd Hasselbaink (11m.)
30` [2 - 1] Mark Viduka
47` [3 - 1] Jimmy Floyd Hasselbaink
57` [3 - 2] Jay-Jay Okocha
81` [3 - 3] Radhi Jaidi
90` [4 - 3] Stuart Parnaby

"%c00043" 3 - 1 "%c00046"
24` [1 - 0] Darren Bent (11m.)
35` [1 - 1] Scott Parker
37` [2 - 1] Lee Bowyer (į savo vartus)
89` [3 - 1] Jay Bothroyd

"%c00040" 3 - 0 "%c00048"
3` [1 - 0] Maik Taylor (į savo vartus)
15` [2 - 0] Ryan Giggs
83` [3 - 0] Wayne Rooney