"Premier" lygoje "Bolton" nugalėjo "Liverpool" © Eurofootball.lt
Anglijos "Premier" lygoje šiandien buvo sužaistos vienerios rungtynės. "Bolton" klubas namie minimaliu rezultatu 1-0 įveikė "Liverpool" komandą.

"%c00050" 1 - 0 "%c00045"
38' [1 - 0] %p02246

Rungtynes aktyviau pradėjo svečiai. Praėjus kelioms minutėms Milanas Barosas iš patogios situacijos smūgiavo netiksliai. 14-ą minutę "Liverpool" treneris Rafaelis Benitezas turėjo atlikti priverstinį keitimą. S.Hyypiai į veidą alkūne trenkė vienas iš varžovų ir šis nebegalėjo tęsti rungtynių, o vietoj jo į aikštę išėjo Djimis Traore.

18-ąją minutę D.Hammano smūgis praskriejo visiškai šalia virpsto. Vėliau komandos apsikeitė keliomis pavojingomis progomis, o 38-ąją minutę šeimininkai įsiveržė į priekį. H.Pedersenas prasiveržė kraštu ir perdavė kamuolį K.Davisui, o šis iš kelių metrų pasiuntė jį į tinklą. Komandos išėjo ilsėtis šeimininkams pirmaujant 1-0.

Tik prasidėjus antrajam kėliniui tas pats K.Davisas smūgiu iš 25-ių metrų galėjo rezultatą padvigubinti, bet vartininkas J.Dudekas sugebėjo kamuolį atmušti. Šeimininkai ir toliau atakavo. 58-ąją minutę po R.Jaidio smūgio galva svečius vėl gelbėjo vartininkas.

Teritorinę persvarą antrajame kėlinyje turėjo šeimininkai ir tai neleido svečiams išlyginti rezultato. Tiesa kelias progas turėjo naujasis "Liverpool" saugas L.Garcia, bet jo smūgiai buvo netikslūs. Bene realiausia proga išlyginti rezultatą 87-ąją minutę turėjo D.Cisse, bet jo smūgis iš aštraus kampo praskriejo šalia vartų.

Po šios pergalės "Bolton" pakilo net į trečią turnyrinės lentelės poziciją, o "Liverpool" nusmuko į vienuoliktą vietą.