"Premier" lygoje - "Arsenal", "Man Utd", "Liverpool" pergalės bei "Chelsea" lygiosios (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį prasidėjo 13-asis turas, kuriame sužaistos aštuonerios rungtynės.

Pirmasis susitikimas įvyko "The Hawthorns" stadione, kur jėgas tarpusavyje išbandė "West Brom" ir Londono "Arsenal" futbolininkai. Minimalią pergalę po atkaklios kovos iškovojo Arsene'o Wengero auklėtiniai.

Pirmajame kėlinyje žiūrovai įvarčių neišvydo, nors progų pasižymėti buvo. Kiek aktyviau žaidė "kanonieriai", kurie ne kartą pavojingais smūgiais grasino varžovų vartininkui.

Vis dėlto, lemiamą įvartį pavyko pelnyti 60-ąją minutę. "Arsenal" klubui pergalę padovanojo tikslus Danny Welbecko smūgis galva, o jį anglas atliko po Santi Cazorla perdavimo.

Kitose rungtynėse "Manchester United" neturėjo vargo namuose. Louiso van Gaalo auklėtiniai rezultatu 3-0 sutriuškino "Hull City" vienuolikę.

Susitikimo pradžioje "raudonieji velniai" sulaukė prastų naujienų, kai traumą patyrė ir mačo tęsti nebegalėjo Angelis Di Maria. Tačiau šeimininkai nepalūžo ir Chriso Smallingo, Wayne'o Rooney bei Robino van Persie įvarčiai lėmė "Man Utd" pergalę.

"Liverpool" futbolininkai galiausiai taip pat iškovojo pergalę, tačiau Brendano Rodgerso auklėtiniams teko gerokai daugiau pasistengti. Gleno Johnsono įvartis 85-ąją minutę padovanojo "raudoniesiems" pergalę.

Po pergalės "Man Utd" su 22 taškais užima ketvirtąją vietą, "Arsenal" - šeštąją, o "Liverpool" kyla į 11-ąją poziciją.

Kitose rungtynėse "West Ham" palaužė "Newcastle" pasipriešinimą, o "Burnley" - "Aston Villa" ir "Swansea" 1 - 1 "Crystal Palace" išsiskyrė taikiai.

Paskutinėse vakaro rungtynėse "Sunderland" savo žiūrovų akivaizdoje atsilaikė prieš Londono "Chelsea" klubą. Jose Mourinho auklėtiniai prarado taškus, tačiau išlieka vienvaldžiais lygos lyderiais.

"West Brom" 0 - 1 "Arsenal"

60' [0 - 1] D.Welbeck

"Burnley" 1 - 1 "Aston Villa"

38' [0 - 1] J.Cole

86' [1 - 1] D.Ings

"Liverpool" 1 - 0 "Stoke City"

85' [1 - 0] G.Johnson

"Man Utd" 3 - 0 "Hull City"

16' [1 - 0] C.Smalling

42' [2 - 0] W.Rooney

66' [3 - 0] R.van Persie

QPR 3 - 2 "Leicester"

4' [0 - 1] E.Cambiasso

37' [1 - 1] W.Morgan (į savus vartus)

45' [2 - 1] L.Fer

67' [2 - 2] J.Schlupp

73' [3 - 2] C.Austin

"Swansea" 1 - 1 "Crystal Palace"

15' [1 - 0] W.Bony

25' [1 - 1] M.Jedinak

"West Ham" 1 - 0 "Newcastle"

56' [1 - 0] A.Cresswell

76' M.Sissoko ("Newcastle") pašalintas iš aikštės

"Sunderland" 0 - 0 "Chelsea"