"Premier" lygoje - "Arsenal" ir "Tottenham" ekipų pralaimėjimai (VIDEO)

Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos ketverios 11-ojo turo rungtynės.

Savo žaidimą šalies pirmenybėse vis dar neatranda Londono "Tottenham" klubas, kuris savo žiūrovų akivaizdoje rezultatu 1-2 nusileido "Stoke City" vienuolikei.

Pirmasis svečius į priekį išvedė ispanas Bojanas Krkičius, pasižymėjęs 6-ąją minutę. Pranašumą dar pirmajame kėlinyje padidino Jonathanas Waltersas.

77-ąją minutę "Spurs" sušvelnino rezultatą, tačiau rezultato išlyginti jiems nepavyko. Negana to, 85-ąją minutę iš aikštės buvo pašalintas Kyle'as Naughtonas.

Kitose rungtynėse Liverpulio "Everton" nesugebėjo įveikti "Sunderland" futbolininkų, o "Newcastle" rezultatu 0-2 nugalėjo "West Brom".

"Tottenham" po pralaimėjimo nukrito į 12-ąją vietą, o tuo tarpu "Newcastle" klubas po keturių pergalių iš eilės pakilo į 8-ąją poziciją.

Vakariniame susitikime akis į akį susigrūmė "Swansea" ir Londono "Arsenal" ekipos. Pirmavę "kanonieriai" neatsilaikė prieš "gulbes" ir patyrė pralaimėjimą.

63-ąją minutę "Arsenal" į priekį išvedė Alexis Sanchezas, tačiau jau 75-ąją minutę rezultatas tapo lygus. Nuostabų baudos smūgį realizavo Gylfi Sigurdssonas.

Ilgai laukti ir dar vieno šeimininkų atsako neprireikė - 79-ąją minutę po keitimo pasirodęs Bafetimbi Gomis nuginklavo "Arsenal" vartininką ir išplėšė pergalę.

"Swansea" po pergalės iš penktosios vietos išstūmė būtent Londono klubą.

"Tottenham" 1 - 2 "Stoke City"

6' [0 - 1] B.Krkič

33' [0 - 2] J.Walters

77' [1 - 2] N.Chadli

85' K.Naughton ("Tottenham") pašalintas iš aikštės

"Sunderland" 1 - 1 "Everton"

67' [1 - 0] S.Larsson

76' [1 - 1] L.Baines (11m. baudinys)

"West Brom" 0 - 2 "Newcastle"

45' [0 - 1] A.Perez

62' [0 - 2] F.Coloccini

"Swansea" 2 - 1 "Arsenal"

63' [0 - 1] A.Sanchez

75' [1 - 1] G.Sigurdsson

78' [2 - 1] B.Gomis