"Premier" lyga: "West Ham" buvo sutriuškinti savo žiūrovų akivaizdoje (VIDEO)

Penktadienį startavo 9-asis Anglijos "Premier" lygos turas, kuriame buvo sužaistos pirmosios rungtynės.

"West Ham" namuose susigrūmė su "Brighton". Slaveno Biličiaus auklėtiniai gavo skaudžią pamoką nuo lygos naujokų - patyrė triuškinantį pralaimėjimą rezultatu 3-0.

Pirmajį įvartį "plaktukai" praleido jau 10-ąją minutę - Glennas Murray'us. Itin svarbų antrąjį įvartį "Brighton" ekipai pavyko pasiekti pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje, o tada savo žodį tarė Jose Izquierdo.

Antrajame kėlinyje "West Ham" bandė gelbėtis iš situacijos, tačiau "Brighton" itin patikimai žaidė gynyboje, o savo sukurtas progas realizavo beveik idealiai.

Galutinį tašką 75-ąją minutę padėjo pirmojo įvarčio autorius G. Murray'us - 34-erių metų puolėjas pasižymėjo nuo 11 metrų žymos.

"Brighton" po pergalės pakilo į 10-ąją poziciją, o "West Ham" yra arti iškritimo ribos - 17-oje vietoje.

"West Ham" 0 - 3 "Brighton"
10' [0 - 1] G. Murray
45+2' [0 - 2] J. Izquierdo
75' [0 - 3] G. Murray (11 m. baudinys)