„Premier“ lyga: Permainingos „Tottenham“ rungtynės ir lengva „Manchester City“ pergalė © AFP nuotr.

Anglijos „Premier“ lygoje praūžė dar kelios 36-ojo turo rungtynės.

Praėjusio sezono Anglijos čempionai „Manchester City“ futbolininkai pasiekė nesunkią pergalę namuose prieš „Bournemouth“ ekipą ir dar labiau sudrumstė svečių galimybes išlikti „Premier“ lygoje.

„Miestiečiai“ šventė pergalę 2:0. Pirmąjį įvartį 6-ąją minutę puikiu baudos smūgiu pelnė D. Silva.

Antrasis įvartis į varžovų vartus skriejo 39-ąją rungtynių minutę po puikaus Gabrielio Jesuso reido.

Antrajame kėlinyje „Bournemouth“ ekipa galėjo rezultatą sušvelninti, tačiau  J. Kingo įvartis po VAR peržiūros buvo anuliuotas.

Vis dėlto svečiams 88-ąją minutę pavyko pasiektį įvartį, kurį pelnė D. Brooksas.

Tai buvo trečioji iš eilės „Manchester City“ pergalė „Premier“ lygoje.

Kitose rungtynėse susitiko „Tottenham“ ir „Newcastle“ ekipos.

Rungtynės vyko permainingai. „Tottenham“ jau 27-tą minutę įsiveržė į priekį po Heung-min Sono įvarčio.

Šeimininkai rezultatą išlygino 56-ąją minutę, o įvartį pelnė M. Ritchie.

Vis tik lygus rezultatas ilgai neužsibuvo ir jau vos po keturių minučių puikų įvartį pelnė H. Kane’as.

Galutinį tašką rungtynėse padėjo tas pats H. Kane’as, kuris 89-ąją minutę pelnė trečiajį ekipos įvartį.

Galutinis rungtynių rezultatas: „Newcastle“ 1:3 „Tottenham“

Sekančias rungtynes „Tottenham“ žais prieš „Leichester“ futbolininkus, tuo tarpu „Newcastle“ prieš „Brighton“ vienuolikę.

Tu pats geriausias žmogus šitame portale, vienintelis kuris mane supranta❤❤❤

bet jus su forza, tai tobula pora butumet, metu skirtumas bbzn koks ten krc, vienas del juves ten verkia, kita del cicio, sekmes jum

• 5
  • Dovilė098
    eeee (IP: 73138549d)

ko ca vsi tokie bailiai apsimetineja forzaku, dovilei patinka man city nu ir gerai jei kazkuo patrauke savo zaidimu, vsi pagal savo skoni

• 2
  • :D (IP: 4eb7f5c00)

"lengva „Manchester City“ pergalė" 😀 😀 macas baigesi 2-1 ir jeigu ne var butu 2-2, sako lengva 😀 😀