"Premier" lyga: netikėti autsaiderių laimėjimai © Eurofootball.lt
Šiandien Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaisti dar du susitikimai. Abu jie baigėsi kiek netikėtais rezultatais - "W.B.A." namie įveikė "Birmingham", o dėl vietos kitų metų čempionų lygoje kovojantis "Everton" išvykoje neatsilaikė prieš "Blackburn".

"%c00194" 2 - 0 "%c00048"
53' [1 - 0] Neil Clement
64' [2 - 0] Kevin Campbell

Rungtynės tarp "W.B.A." ir "Birmingham", kurias stebėjo beveik 26 tūkstančiai žiūrovų, sėkmingiau prasidėjo šeimininkams, kurie 20 pirmųjų minučių turėjo aiškią iniciatyvą ir kelias realias progas pasižymėti, bet jų neišnaudojo. Po to žaidimas kiek aprimo ir abi komandos ilsėtis išėjo neįmušusios įvarčių.

Antrąjį kėlinį vėl aktyviau pradėjo "W.B.A" ir pagaliau jų pastangos davė vaisių - 53-ąją minutę N.Clementas galva pasiuntė kamuolį į tinklą. Dar po 11 minučių "W.B.A." pelnytai rezultatą padvigubino - K.Campbellas smūgiu iš eigos padvigubino rezultatą. Per likusią rungtynių dalį komandos pasižymėti nepavyko ir Vakarų Bromvičo futbolininkai šventė vos trečiąją pergalę čempionate.

"%c00051" 0 - 1 "%c00056"
71' [0 - 1] Jonathan Stead

Kitame mače puikios progos kiek atsiplėšti nuo artimiausių persekiotojų neišnaudojęs "Everton" vangiai pradėjo rungtynes ir leido "Blackburn" futbolininkams sukurti kelias grėsmingas situacijas prie savų vartų.

Apskritai pirmajame kėlinyje dominavo svečiai, o vienintelė realesnė proga pasižymėti šeimininkams buvo kėlinio pabaigoje, kai po ilgo N.Martino perdavimo M.Bentas atsidūrė vienas prieš vartininką B.Friedelį, bet nesugebėjo jo pergudrauti.

Antrąjį kėlinį Liverpulio klubas pradėjo didesniu tempu, bet ir toliau progas kūrė "Blackburn" ir galop 71-ąją minutę pasiekė savo tikslą - J.Steado smūgis iš maždaug 16 metrų buvo tikslus. Nors vėliau "Everton" ir bandė surengti paskutinį šturmą, rezultatas nepasikeitė.