"Premier" lyga: "Man Utd" ir "Liverpool" barstė taškus, "Man City" palaužė "Sunderland" (VIDEO)

Pirmąją 2015-ųjų metų dieną Anglijos "Premier" lygoje įvyko devynerios 20-ojo turo rungtynės.

"Stoke City" savo žiūrovų akivaizdoje priėmė "Manchester United" futbolininkus. Louiso van Gaalo auklėtiniai neįrodė pranašumo prieš šeimininkus ir susitikimas baigėsi taikiu rezultatu 1-1.

Stoko miesto ekipa pirmoji įsiveržė į priekį, o tai ji padarė dar 2-ąją rungtynių minutę. Po tikslaus Peterio Croucho perdavimo pasižymėjo Ryanas Shawcrossas.

Vis dėlto, ilgai "Stoke City" pranašumu nesidžiaugė ir 26-ąją minutę rezultatas tapo lygus, kai savo trečiąjį įvartį "Premier" lygoje pelnė Radamelis Falcao.

Per likusį laiką rimtų progų komandos beveik nesukūrė ir susitikimas baigėsi lygiosiomis. "Man Utd" su 37 taškais išlieka trečioje pozicijoje, o "Stoke" kyla į 11-ąją poziciją.

Kitose rungtynėse "Manchester City" klubas namuose susigrūmė su "Sunderland" vienuolike. Po atkaklios kovos Manuelio Pellegrini auklėtiniai rezultatu 3-2 palaužė "Sunderland".

Visi įvarčiai krito tik antrajame kėlinyje, o "miestiečiai" 67-ąją minutę po Yaya Toure ir Steveno Jovetičiaus įvarčių pirmavo rezultatu 2-0. Tačiau svečiai nepasidavė ir per tris minutes sugebėjo išlyginti rezultatą. Vis dėlto, lemiamą tašką padėjo Frankas Lampardas, kurio tikslus smūgis lėmė pergalę.

"Anfield" stadione "Liverpool" klubo sirgaliai pirmajame kėlinyje džiūgavo, o antrajame buvo šokiruoti. Brendano Rodgerso vadovaujama ekipa po dviejų Steveno Gerrardo 11 metrų baudinių pirmajame kėlinyje pirmavo rezultatu 2-0, tačiau "Leicester City" ekipa per kitas 45 minutes atsitiesė ir išplėšė lygiąsias.

Po pergalės "Man City" lieka antroje vietoje, o "Liverpool" po lygiųjų - devintoje.

"Stoke City" 1 - 1 "Manchester United"

2' [1 - 0] R.Shawcross

26' [1 - 1] R.Falcao

"Aston Villa" 0 - 0 "Crystal Palace"

"Hull City" 2 - 0 "Everton"

33' [1 - 0] A.Elmohamady

43' [2 - 0] L.Rosenior

86' A.Alcaraz ("Everton") pašalintas iš aikštės

"Liverpool" 2 - 2 "Leicester City"

17' [1 - 0] S.Gerrard (11m. baudinys)

40' [2 - 0] S.Gerrard (11m. baudinys)

58' [2 - 1] D.Nugent

60' [2 - 2] J.Schlupp

"Manchester City" 3 - 2 "Sunderland"

57' [1 - 0] Y.Toure

67' [2 - 0] S.Jovetič

68' [2 - 1] J.Rodwell

71' [2 - 2] A.Johnson (11m. baudinys)

73' [3 - 2] F.Lampard

"Newcastle" 3 - 3 "Burnley"

15' [1 - 0] S.Taylor

19' [1 - 1] P.Dummett (į savus vartus)

26' [2 - 1] J.Colback

66' [2 - 2] D.Ings

78' [3 - 2] M.Sissoko

86' [3 - 3] G.Boyd

QPR 1 - 1 "Swansea"

20' [1 - 0] L.Fer

90' [1 - 1] W.Bony

86' W.Routledge ("Swansea") pašalintas iš aikštės

"West Ham" 1 - 1 "West Brom"

10' [1 - 0] D.Sakho

42' [1 - 1] S.Berahimo