"Premier" lyga - "Liverpool" skrydis į viršų tęsiasi © Eurofootball.lt
Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaisti aštuoni penkioliktojo turo susitikimai. Po jų lyderis nepasikeitė, tačiau kiek žemiau esančios komandos toliau tęsia inirtingą kovą dėl prizinių vietų.

Svarbią pergalę iškovojo vis sėkmingiau rungtyniaujantis "Liverpool" klubas. Dar visai neseniai antrojoje lentelės pusėje buvusi ekipa 3-0 sutriuškino ilgai antroje vietoje užsibuvusį "Wigan" klubą ir pakilo jau į trečią vietą turnyrinėje lentelėje. "Raudonųjų" sirgalius dar labiau turėtų džiuginti faktas, kad šiame mače pirmąjį įvartį į savo sąskaitą įsirašė naujokas Peteris Crouchas, prieš tai nesugebėjęs pasižymėti net maždaug 24 valandas praleistas aikštėje.

Į antrąją poziciją stipriausiam Europos klubui neleido pakilti ir taip pat gerą formą demonstruojanti "Man Utd" ekipa. Sero Alekso Fergusono auklėtiniai namie nesunkiai 3-0 nugalėjo "Portsmouth" ir išsaugojo antrąją poziciją.

Tuo tarpu vienvaldis čempionato lyderis Londono "Chelsea" iškovojo pergalę tik minimaliu rezultatu. Johno Terry įvartis padėjo Romano Abramovičiaus komandai iškovoti tris taškus rungtynėse su "Middlesbrough". Tuo tarpu buksuojantis kitas Anglijos sostinės klubas "Arsenal" patyrė jau ketvirtą pralaimėjimą šiame sezone. Buvusius nenugalėtus čempionus šį kartą 2-0 įveikė "Bolton".

Visi šeštadienio rezultatai:

"%c00040" 3 - 0 "%c00057"
19` [1 - 0] Paul Scholes
79` [2 - 0] Wayne Rooney
84` [3 - 0] Ruud van Nistelrooy

"%c00056" 0 - 2 "%c00051"
28` [0 - 1] James McFadden
45` [0 - 2] Mikel Arteta

33` iš aikštės pašalintas Andy Todd ("Blackburn")

"%c00050" 2 - 0 "%c00041"
20` [1 - 0] Amdy Faye
32` [2 - 0] Stelios Giannakopoulos

"%c00042" 1 - 0 "%c00053"
61` [1 - 0] John Terry

"%c00046" 1 - 1 "%c00049"
32` [1 - 0] Alan Shearer (iš 11 metrų baudinio)
75` [1 - 1] Gavin McCann

"%c00052" 3 - 2 "%c00260"
16` [0 - 1] Dean Whitehead
37` [1 - 1] Mido
51` [2 - 1] Robbie Keane
60` [2 - 2] Anthony Le Tallec
77` [3 - 2] Michael Carrick

"%c00194" 0 - 0 "%c00044"

"%c00045" 3 - 0 "%c00261"
19` [1 - 0] Mike Pollitt (į savo vartus)
41` [2 - 0] Peter Crouch
70` [3 - 0] Luis Garcia