„Premier“ lyga: „Liverpool“ lygiosios, „Norwich“ iškrito į „Championship“ © AP nuotr.

Sužaistos pirmosios Anglijos „Premier“ lygos 35-ojo turo rungtynės.

Puikias rungtynes sužaidę „West Ham“ futbolininkai vis labiau užsitikrina vietą sekančiame sezone ir toliau rungtyniauti Anglijos „Premier“ lygoje.

„West Ham“ išvykoje 4:0 nugalėjo „Norwich“ futbolininkus , kuriems nebeliko jokių šansų išlikti stipriausioje Anglijos lygoje. 7-tą pralaimėjimą iš eilės patyrę „Norwich“ futbolininkai sekančiame sezone rungtyniaus „Championship“ pirmenybėse.

„West Ham“ ekipoje visus keturis komandos įvarčius pelnė, fantastiškas rungtynės sužaidęs M. Antonio, kuris kamuolį į varžovų vartus pasiuntė 11-tą, 46-tą, 54-tą ir 74-tą minutėmis.

Kitos didėlį žiūrovų dėmesį prikaustančios rungtynės vyko tarp būsimų Anglijos čempionų „Liverpool“ ir „burnley“ ekipų.

Rungtynės baigėsi 1:1. Nors „Liverpool“ dominavo beveik visą rungtynių laiką į priekį raudonieji įsiveržė 34-ąją rungtynių minutę, po nuostabaus A. Robertsono smūgio galva.

Rungtynių rezultatą išlygino puikų smūgį 69-ąją minutę atlikęs J. Rodriguezas.

Po šių rungtynių „Liverpool“ savo sąskaitoje turi 93 taškus. „Burnley“ su 50 taškų rikiuojasi devintoje turnyrinės lentelės vietoje bei taškais susilygino su Londono „Arsenal“ klubu, kurie šiuo metu aštunti. Tiesa, „Arsenal“ yra sužaidę vienomis rungtynėmis mažiau.

„Watford“ 2:1 „Newcastle“