"Premier" lyga: favoritai šventė pergales, "West Ham" patyrė trečią pralaimėjimą iš eilės (VIDEO)

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygos pirmenybėse sužaistos dar penkerios 5-ojo turo rungtynės.

Daugiausiai dėmesio sulaukė dvikova tarp "Hull City" ir Londono "Arsenal". Arsene'o Wengero auklėtiniai didžiąją rungtynių dalį žaidė turėdami kiekybinį pranašumą, tačiau "tigrai" buvo pavojingi ir dešimtyje. Vis dėlto "kanonieriai" pergalės paleisti šioje dvikovoje nesiruošė ir varžovus nugalėjo rezultatu 1-4.

Į priekį "kanonieriai" įsiveržė 17-ąją minutę, kai Alexo Iwobi atliktas smūgis kliudė Alexio Sanchezo koją ir kamuolys atsidūrė vartų tinkle. 40-ąją minutę šeimininkų gynėjas Jake'as Livermore prasižengė baudos aikštelėje ir prieš save išvydo raudoną kortelę. Vis dėlto A. Sanchezui realizuoti baudinio nepavyko.

Antrajame kėlinyje pranašumą 55-ąją minutę padidino Theo Walcottas. 79-ąją minutę trumpam intrigą buvo sugrąžinęs. Robertas Snodgrassas, tačiau 83-ąją minutę A. Sanchezas pelno dar vieną įvartį, o galutinį tašką per pridėtą teisėjo laiką nuostabiu įvarčiu padėjo Granitas Xhaka.

Sunkumų savo žiūrovų akivaizdoje nesulaukė Anglijos čempionas "Leicester City" klubas. Pirmieji Islamo Slimani įvarčiai garantavo "lapių" pergalę rezultatu 3-0 prieš "Burnley".

Penktąją pergalę "Etihad" stadione pasiekė nesustabdomas Pepo Guardiolos "Man City" klubas. Kevino De Bruyne, Kelechi Iheanacho, Raheemo Sterlingo ir Ilkay'aus Gundogano įvarčiai lėmė triuškinančią "miestiečių" pergalę prieš "Bournemouth".

Trečiąjį pralaimėjimą iš eilės išvykoje patyrė "West Ham" ekipa. Slaveno Biličiaus auklėtinai prieš "West Brom" atsilikinėjo net keturiais įvarčiais, tačiau antrojo kėlinio viduryje sušvelnino atsilikimą. Stebuklo sukurti "plaktukams" nepavyko ir aikštės šeimininkai šventė pergalę rezultatu 4-2.

Paskutinėse vakaro rungtynėse Liverpulio "Everton" rezultatu 3-1 pranoko "Middlesbrough". Svečiai pirmavo rezultatu 1-0, tačiau "irisai" dar iki pirmojo kėlinio pabaigos sugebėjo susikrauti dviejų įvarčių pranašumą.

"Man City" su 15 taškų yra vienvaldis "Premier" lygos lyderis, o "Everton" pasaka tęsiasi - su 13 taškų užimama antroji pozicija.

"Hull City" 1 - 4 "Arsenal"
17' [0 - 1] A. Sanchez
55' [0 - 2] T. Walcott
79' [1 - 2] R. Snodgrass (11 m. baudinys)
83' [1 - 3] A. Sanchez
90+2' [1 - 4] G. Xhaka
40 J. Livermore ("Hull City") pašalintas iš aikštės
41' A. Sanchez ("Arsenal") nerealizavo 11 m. baudinio

"Leicester" 3 - 0 "Burnley"
45' [1 - 0] I. Slimani
48' [2 - 0] I. Slimani
78' [3 - 0] B. Mee (į savus vartus)

"Man City" 4 - 0 "Bournemouth"
15' [1 - 0] K. De Bruyne
25' [2 - 0] K. Iheanacho
48' [3 - 0] R. Sterling
66' [4 - 0] I. Gundogan
86' D. Nolito ("Man City") pašalintas iš aikštės

"West Brom" 4 - 2 "West Ham"
8' [1 - 0] N. Chadli (11 m. baudinys)
37' [2 - 0] S. Rondon
44' [3 - 0] K. McClean
56' [4 - 0] N. Chadli
61' [4 - 1] M. Antonio
65' [4 - 2] M. Lanzini (11 m. baudinys)

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/9744907" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Everton" 3 - 1 "Middlesbrough"
21' [0 - 1] M. Stekelenburg (į savus vartus)
24' [1 - 1] G. Barry
42' [2 - 1] S. Coleman
45' [3 - 1] R. Lukaku