„Premier“ lyga: dvi „Norwich“ raudonos kortelės per pirmąjį kėlinį © REUTERS nuotr.

Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos pirmosios 37-ojo turo rungtynės tarp „Norwich“ ir „Burnley“ ekipų. Pergalę 2:0 išvykos rungtynėse iškovojo „Burnley“ ekipa.

Penktąją pirmojo kėlinio pridėtą minutę pirmąjį rungtynių įvartį pelnė Ch. Woodas.

80-ąją minutę rezultatas tapo 2:0 po B. Godfrey įvarčio į savus vartus.

Rungtynes „Norwich“ futbolininkai baigė be dviejų išvarytų futbolininkų. Iš aikštelės už neleistinus veiksmus jau 35-ąją rungtynių minutę buvo išvarytas E. Buendia.

Trečiąją pridėto laiko minutę už šiurpią pražangą iš aikštelės taip pat išvarytas ir J. Drmicius.

Po šių rungtynių „Burnley“ pakilo į devintąją turnyrinės lentelės vietą. Tuo tarpu „Norwich“ rikiuojasi paskutinėje vietoje ir sekančiame sezone rungtyniaus „Championship“ pirmenybėse.