"Premier" lyga - "Chelsea" sutriuškino Europos čempionus © Eurofootball.lt
Vakar vakare Anglijos "Premier" lygoje sužaisti likę penki aštuntojo turo susitikimai. Po šių mačų lyderio pozicijas dar labiau sutvirtino Londono "Chelsea" klubas, per aštuonis mačus surinkęs 24 taškus ir artimiausius persekiotojus lenkdamas jau 9 taškais.

Vakar Anglijos čempionai antrą kartą per mažiau nei savaitę "Anfield" stadione kovėsi prieš stipriausią praėjusio sezono Europos komandą "Liverpool". Priešingai nei Čempionų lygoje, Londono ekipa sekmadienį iškovojo pergalę įtikinamu rezultatu 4-1.

Svečiams įvarčius pelnė saugai Frankas Lampardas, Damienas Duffas, Joe Cole`as ir Geremis. "Liverpool" gretose pasižymėjo Stevenas Gerrardas, o naudingiausio mačo žaidėjo titulas, ko gero, tektų "Chelsea" puolėjui iš Dramblio Kaulo Kranto Didierui Drogbai, kuris, nors ir nepelnė įvarčio, svariai prisidėjo prie ekipos sėkmės.

Kitame mače "Arsenal" namie minimaliu rezultatu įveikė "Birmingham". Po septynių mačų turėdami 13 taškų Arseno Wengero auklėtiniai pakilo į šeštąją vietą ir už daugelį varžovų dar yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Toliau tragiškai sezonas klostosi pernai sėkmingai rungtyniavusiam Liverpulio "Everton" klubui. Per septynis mačus iškovoję vos tris taškus Davido Moyeso auklėtiniai toliau nesugeba pakilti iš paskutiniosios "Premier" lygos turnyrinės lentelės vietos. Vakar "Everton" išvykoje 2-0 pralaimėjo "Man City" vienuolikei.

Tuo tarpu "Aston Villa" namie 3-2 nusileido į dešimtąją vietą pakilusiam "Middlesbrough", o sėkmingai sezoną pradėjęs lygos debiutantas "Wigan" kiek netikėtai 2-1 įveikė penktoje vietoje esantį "Bolton".

Sekmadienio rezultatai:

"%c00054" 2 - 0 "%c00051"
73` [1 - 0] Danny Mills
90` [2 - 0] Darius Vassell

"%c00261" 2 - 1 "%c00050"
48` [1 - 0] Henri Camara
63` [2 - 0] Lee McCulloch
68` [2 - 1] Radhi Jaidi

"%c00041" 1 - 0 "%c00048"
81` [1 - 0] Stephen Clemence (į savo vartus)

24` iš aikštės pašalintas Kenny Cunningham ("Birmingham")

"%c00049" 2 - 3 "%c00053"
33`[0 - 1] Yakubu
50`[1 - 1] Luke Moore
64`[1 - 2] George Boateng
88`[1 - 3] Yakubu (iš 11 metrų baudinio)
90`[2 - 3] Steve Davis

"%c00045" 1 - 4 "%c00042"
27`[0 - 1] Frank Lampard (iš 11 metrų baudinio)
36` [1 - 1] Steven Gerrard
43` [1 - 2] Damien Duff
63`[1 - 3] Joe Cole
82`[1 - 4] Geremi