"Premier" lyga - "Charlton" seka įkandin lyderio © Eurofootball.lt
Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos dar dvejos ketvirtojo turo rungtynės. Po jų vienvaldžio lyderio poziciją prarado "Chelsea", kurį pasivijo sėkmingai sezoną pradėjęs "Charlton" klubas.

Londono ekipa šiandien išvykoje įtikinamai 3-0 nugalėjo "Middlesbrough". Pirmąjį pelnytą įvartį "Charlton" pasiekė 37 minutę, kai Dennisas Rommedhalis tiksliu smūgiu iš 15 metrų pasiuntė kamuolį į tinklą.

Iki mačo pabaigos likus žaisti 9 minutes rezultatą puikiu baudos smūgiu padvigubino Chrisas Perry, o paskutinę vinį į "Middlesbrough" karstą jau per teisėjo pridėtą laiką įkalė jau 4 įvarčius šį sezoną pelnęs Darrenas Bentas.

Kitame mače "Man Utd" taip pat įtikinamai 2-0 įveikė itin nesėkmingai sezoną pradėjusį "Newcastle" klubą. 52 tūkstančiams žiūrovų, stebėjusiems mačą, įvarčio teko laukti iki 66 minutes ir jis krito į šeimininkų vartus - Wayne'as Rooney iš maždaug 14 metrų pasiuntė kamuolį į tinklą.

Nors Niukastlio ekipa stengėsi atakuoti ir turėjo kelias progas pasižymėti, 90 minutę Ruudas van Nistelrojus dar kartą nuginklavo vartininką Shay Giveną ir užtikrino pergalę "Raudoniesiems velniams".

Sekmadienio rezultatai:

"%c00053" 0 - 3 "%c00043"
39' [0 - 1] Dennis Rommedhal
81' [0 - 2] Chris Perry
90' [0 - 3] Darren Bent

"%c00046" 0 - 2 "%c00040"
66' [0 - 1] Wayne Rooney
90' [0 - 2] Ruud van Nistelrooy