Prastas „West Ham“ startas tęsiasi: Londone pranašesni buvo „Brighton“ futbolininkai © PA nuotr.

„West Ham United“ komandos sąskaitoje po trijų turų yra 0 taškų.

Trečiajame ture Davido Moyeso auklėtiniai neįveikė savo prakeiksmo – 0:2 namuose nusileido „Brighton“ futbolininkams.

Gan vangiai rungtynes žaidę „West Ham“ futbolininkai pirmąjį kartą kamuolį iš savo vartų turėjo traukti 22-ąją minutę. Prieš „Brighton“ puolėją baudos aikštelėje prasižengė komandos naujokas Thilo Kehreris, o 11 m baudinį realizavo Alexis Mac Allisteris.

Antrąjį kėlinį „plaktukai“ pradėjo žymiai aktyviau, gerą progą pasižymėti turėjo Tomas Součekas. Čekas proga nepasinaudojo, o itin skaudus buvo Leandro Trossardo dūris 66-ąją minutę. Belgas pasižymėjo po puikaus Pascalio Grosso perdavimo.

„West Ham“ ekipai nepadėjo ir po keitimo į aikštę išėję naujokai – Maxwelis Cornet bei Gianluca Scamacca.

Dabar Londono ekipa atsidūrė paskutinėje turnyrinės lentelės vietoje. Tiesa, jeigu rytoj „Manchester United“ patirtų pralaimėjimą, tuomet „plaktukai“ pakiltų viena pozicija aukščiau. Šios dvi komandos yra vienintelės kol kas be taškų.

Kitame ture išvykoje D. Moyeso kariauna susitiks su „Aston Villa“ išvykoje. Kol 4-oje vietoje esantys „Brighton“ futbolininkai priims „Leeds“ ekipą.

Tai buvo net 11-asis kartas iš eilės, kuomet „West Ham“ nesugeba įveikti „žuvėdrų“.