Prasideda antrasis Konfederacijų taurės turas

Konfederacijų taurės apžvalgą pristato didžiausia sporto prognozių bendruomenė www.STATYMAI.com įkurta dar 2005 m. Nemokamos prognozės, patarimai, konsultacijos, prognozių parduotuvė.

Ekipos jau sužaidė pirmuosius susitikimus Konfederacijų taurėje, nors minimaliai, bet jau galima įžvelgti grupių kontūrus. Pirmajame vakaro susitikime grumsis šeimininkai rusai, kurie čempionatą pradėjo pergale 2:0 prieš Naująją Zelandiją ir Europos čempionai portugalai, kurie buvo priversti tenkintis lygiosiomis su Meksika. Na, o antrajame vakaro mače susitiks likusios A grupės komandos: Meksika ir Naujoji Zelandija.

Rusija – Portugalija

Rusijos ekipos gretose nėra nei vieno futbolininko, kuris turėtų problemų dar geltonų kortelių, nes atidarymo mače nei vienas futbolininkas jos negavo. Tuo tarpu portugalų gretose geltonas korteles turi Andre Gomesas ir Adrienas, o jei jie sulauks dar vieno įspėjimo – bus priversti praleisti paskutines grupės rungtynes.

Rusijos ir Portugalijos ekipos Maskvoje žaidė tris kartus, o du kartus pergalę šventė aikštės šeimininkai – rusai. Taip pat verta paminėti, kad rusai nei karto Maskvoje nepraleido įvarčio rungtynėse su portugalais.

Pirmoji pergalė buvo pasiekta 1983-aisiais, kai tuometinė Sovietų Sąjunga triumfavo 5-0 atrankoje į Europos čempionatą. Atrankoje į 2006-ųjų metų Pasaulio čempionatą ekipos sužaidė taikiai 0:0. O atrankoje į 2014-ųjų metų Pasaulio čempionatą Rusijos rinktinė namuose iškovojo pergalę prieš svečius 1:0.

Rusija

Rusija tikrai supranta, kad pirmoji pergalė prieš Naująją Zelandiją nieko nereiškia ir tikrai suvokia, kad jiems reikės atlikti pakeitimų savo žaidime norint kovoti su Europos čempionais. Rusai prieš Okeanijos atstovus žaidė labai drąsiai ir užtikrintai. Šie spaudė varžovus visų rungtynių metu ir bandė išprovokuoti varžovų klaidas, tačiau prieš Portugaliją tokia taktika gali nepasiteisinti. Naudojant visos aikštės spaudimą prieš tokią komandą, kaip Portugaliją, gali būti smarkiai nukentėta. Būdami A grupės lyderiais, Rusijos rinktinei gali tekti daugiau užsiimti kontratakomis, kadangi Portugalija negali leisti sau vėl švaistyti taškų.

Galima startinė sudėtis:

Vartininkas: Igoris Akinfejevas. Gynėjai: Igoris Smolnikovas, Georgyjus Džikija, Viktoras Vasinas, Fedoras Kudrjašovas, Jurijus Žirkovas. Saugai: Denisas Glušakovas, Aleksandras Erokinas, Aleksandras Golovinas. Puolėjai: Dimitrijus Polozas, Fedoras Smolovas.

Amžiaus vidurkis: 28 metai.
Paskutinės trys rungtynės: Rusija 2:0 Naujoji Zelandija, Rusija 1:1 Čilė, Rusija 3:0 Vengrija
Dalyvavimas Konfederacijų taurėje: Debiutas

Portugalija

Portugalijos rinktinės treneris Fernando Santosas atskleidė, kad jis yra pasiruošęs naudoti didelę rotaciją tarp futbolininkų. Bet jei treneris turi intencijų suteikti poilsio pagrindiniams futbolininkams mače prieš Naująją Zelandiją, jie privalo įveikti rusus. Atsižvelgiant į tai, kad Portugalijai sunkiai sekėsi gynyboje prieš meksikiečius, jie gali mėginti pakelti tempą aikštės viduryje, kadangi greičiu jie nusileido Pietų Amerikos rinktinei.

Galima startinė sudėtis: Vartininkas: Rui Patricio. Gynėjai: Raphaelis Guerrero, Bruno Alvesas, Jose Fonte, Nelsonas Semedo. Saugai: Andre Gomesas, Gelsonas Martinsas, Williamas Carbalho, Joao Moutinho, Andre Silva. Puolėjas: Cristiano Ronaldo.

Amžiaus vidurkis: 27,8 metai.
Paskutinės trys rungtynes: Portugalija 2:2 Meksika, Portugalija 3:0 Latvija, Portugalija: 4:0 Švedija
Dalyvavimas Konfederacijų taurėje: Debiutas.

Naujoji Zelandija – Meksika

Šiose rungtynėse istorija yra visiškai kitokia. Naujoji Zelandija kovoja dėl pirmosios pergalės Konfederacijų taurės istorijoje, o meksikiečiai kaunasi dėl vietos pusfinalyje. Nepatekimas į ten Meksikai būtų lyg fiasko.

Javieras Hernandezas jau tapo visų laikų rezultatyviausiu Meksikos futbolininku po to, kai galva pasiuntė įvartį į Portugalijos rinktinės vartus. Puolėjas su 4 įvarčiais Konfederacijų taurės turnyruose tapo antru rezultatyviausiu Meksikos futbolininku šiame turnyre. Tiesa Chicharito reikės kaip reikiant pasistengti norint atsidurti pirmoje vietoje, kadangi ten šiltai puikuojasi Cuauhtemocas Blanco su 9 įvarčiais.

Jei Naujoji Zelandija nelaimės prieš Portugaliją, tai bus 10 rungtynių be pergalės Konfederacijų taurėje. Ir tai būtų pagerintas Konfederacijų taurės antirekordas. Net gi įvartis  būtų sveikintinas dalykas Naujajai Zelandijai. Kadangi paskutiniuose penkiuose mačuose Okeanijos ekipa nesugebėjo pasižymėti nei karto ir 513 minučių be įvarčio tikrai neatrodo patraukliai.

38-erių Meksikos kapitonas Rafa Marquezas pirmajame susitikime aikštėje nepasirodė nors ir yra vienintelis futbolininkas Rusijoje, kuris yra kėlęs Konfederacijų taurę į viršų. Jei R. Marquezas pasirodys aikštėje prieš Naująją Zelandiją, jis taps antru vyriausiu visų laikų futbolininku žaidusiu šiame turnyre. Jam šiuo metu yra 38 metai ir keturi mėnesiai.

Naujoji Zelandija

Po rungtynių prieš Rusiją, Naujosios Zelandijos žaidime buvo mažai teigiamų aspektų, o jų žaidimo planas visiškai nesuveikė. Okeanijos ekipos pasitikėjimas savo jėgomis tikrai yra nukritęs, o tai tikrai nepadės rungtynėse prieš meksikiečius. Galima tikėtis Anthony Hudsono pakeitimų ekipos sudėtyje su viltimi, kad Naujoji Zelandija gali pateikti staigmeną.

Galima startinė sudėtis:

Vartininkas: Stefanas Marinovicius. Gynėjai: Tomas Doyle‘as, Tommy Smithas, Andrew Durante, Themi Tzimopoulus, Michaelas Boxallas. Saugai: Ryanas Thomas, Billas Tuiloma, Michaelas McGilnchey. Puolėjai: Chrisas Woodas, Marco Rojas.

Meksika

Buvo daug teigiamų ir neigiamų dalykų Meksikos rungtynėse su Portugalijos rinktine. Meksika mėgins reabilituotis prieš komandą, kuri jiems per daug sunkumų suteikti neturėtų. Carlosas Osorio tikriausiai neatsisakys savo įpročio rotuoti futbolininkus, kas gali leisti startinėje sudėtyje išvysti 8 naujus veidus. O pagrindinis ir labiausiai laukiamas – R.Marquezas.

Galima startinė sudėtis:

Vartininkas: Alfredo Talavera. Gynėjai: Diego Reyesas, Nestoras Araujo, Oswaldo Alanis, Luisas Reyesas. Saugai: Marco Fabianas, Rafaelis Marquezas, Gio Dos Santos. Puolėjai: Javieras Aquino, Javieras Hernandezas, Hirvingas Lozano.

Amžiaus vidurkis: 27,9 metai
Paskutinės trys rungtynės: Meksika 2:2 Portugalija, Meksika 1:1 JAV, Meksika 3:0 Hondūras
Dalyvavimas Konfederacijų taurėje: Šeši kartai (1995, 1997, 1999 (Čempionai), 2001, 2005, 2013)

Straipsnio įvertinimas: 0 0
 • Rusevas

  Portugalija 2-1 Rusija. Meksika 3-0 Naujoji Zelandija.

  • 0
 • Zetas

  Ims Portugalai? ka manot ?

  • +1
 • Rusevas

  Portugalija 2-1 Rusija. Meksika 3-0 Naujoji Zelandija.

  • 0
 • Zetas

  Ims Portugalai? ka manot ?

  • +1
 • Zetas

  Ims Portugalai? ka manot ?

  • +1
 • Rusevas

  Portugalija 2-1 Rusija. Meksika 3-0 Naujoji Zelandija.

  • 0

Kitos naujienos