Praretėjęs "Hearts" pralaimėjo namuose © Eurofootball.lt
Škotijos "Premier" lygoje šeštadienį sužaistos penkerios rungtynės. Dėl gripo epidemijos gerokai praretėjęs "lietuviškas" Edinburgo "%c00219" klubas namuose nusileido "Inverness CT" ekipai ir nepasinaudojo galimybe grįžti į kovą dėl trečios vietos.

Be dvylikos pagrindinės sudėties žaidėjų turėjęs rungtyniauti "Hearts" pirmąją rungtynių dalį baigė taikiai, tačiau antrajame kėlinyje sužaidus 11 minučių svečių komandą į priekį tiksliu smūgiu galva išvedė Darrenas Dodsas.

Šeimininkai iš karto užspaudė varžovų vienuolikę bandydami išlyginti rezultatą ir netrukus svečius vos neįsimušė įvarčio, bet juos išgelbėjo skersinis. Tada "Hearts" treneris J.Robertsonas į aikštę išleido dar du puolėjus ir visas pajėgas skyrė varžovų vartų šturmui.

Vis dėlto tai nepasiteisino, nes 73 minutę "Inverness" žaidėjas Barry Wilsonas buvo pargriautas baudos aikštelėje ir realizavo teisėjo skirtą 11 metrų baudinį, užtikrindamas savo komandai pergalę. Pralaimėjusiųjų gretose lietuvis Deividas Česnauskis žaidė iki 64 minutės.

Į trečiąją čempionato poziciją pakilo "Aberdeen", namuose nesunkiai nugalėjęs kitą Edinburgo ekipą "Hibernian". Pergalę trijų įvarčių persvara namuose pasiekė ir "Kilmarnock", įveikęs "Dundee United", o "Livingston" ir "Motherwell" sužaidė lygiosiomis.

Lyderio Glazgo "Rangers", rytoj žaisiančio prieš "Dundee", pranašumą iki vieno taško sumažino jo miesto kaimynas "Celtic", namų aikštėje nepasigailėjęs Andriaus Skerlos "%c00151" ir sutriuškinęs jį net 6-0. Visą mačą žaidęs lietuvis nesugebėjo padėti savo komandai išvengti gėdingos nesėkmės.