Prancūzijos taurė: PSG laimėjo prieš "Niort", "Monaco" palaužė "Marseille" (VIDEO)

Nors į kitą etapą pateko visi prieš žemesnio diviziono atstovus žaidę "Ligue 1" klubai, Prancūzijos taurės aštuntfinalyje netrūko įdomių kovų.

Pernai turnyrą laimėjęs "Paris Saint-Germain" tik po atkaklios kovos palaužė antrosios lygos vidutinioką "Niort".

Paryžiečiai mačą pradėjo tikrai ne stipriausios sudėties, tačiau varžovų gynėjams neklystant, situaciją teko taisyti keitimais. Favoritų atakų lyderis Edinsonas Cavani į aikštę žengė nesužaidus nė valandos, bet jam greitai pakeisti dvikovos eigos taip pat nepavyko.

Lemtingu tapo Javiero Pastore pasirodymas, kuris prabėgus vos keturioms minutėms po to, kai pakeitė Grzegorzą Krychowiaką, 78-ąją išvedė Unai'aus Emery auklėtinius į priekį. Galiausiai, rungtynių pabaigoje kiek atsipalaidavusio PSG persvarą jau įtvirtino Cavani.

Kita atkakli dvikova vyko jau tarp dviejų pajėgių "Ligue 1" komandų "Marseille" bei "Monaco". Čia netrūko įvarčių.

Leonardo Jardimo auklėtiniai žaidė išvykoje, bet į priekį išsiveržė pirmieji - jau 19-ąją minutę jų gretose įmušė Joao Moutinho. Vis dėlto, dar iki pertraukos rezultatą pavyko išlyginti Dimitri Payet.

66-ąją minutę Kylianas Mbappe vėl suteikė persvarą svečiams ir atrodė, jog jie turi visus šansus ją išlaikyti, tačiau tuomet Hiroki Sakai atliko lemtingą perdavimą Remy Cabella ir šis vėl atstatė pusiausvyrą.

Galiausiai komandoms teko žaisti pratęsimą, kuriame sublizgėjo anksčiau "Marseille" atstovavęs gynėjas Benjaminas Mendy. Pirmojo kėlinio pabaigoje jis įmušė į savo buvusios ekipos vartus ir atrodė, kad viskas bus baigta.

Tačiau Cabella turėjo kitų planų bei rezultatą išlygino. Visgi, galiausiai tas pats Mendy atliko rezultatyvų perdavimą Thomasui Lemarui ir "Monaco" šventė sunkią pergalę rezultatu 4-3.

"CA Bastia" 0 - 1 "Angers"

"Etoile Frejus Saint-Raphael" 2 - 0 "Auxerre"

"Bordeaux" 2 - 1 "Lorient"

"Avranches" 1 - 1 "Strasbourg" (po 11 metrų baudinių)

"Niort" 0 - 2 "Paris Saint-Germain"

"Quevilly" 1 - 2 "Guingamp"

"Marseille" 3 - 4 "Monaco" (po pratęsimo)