Prancūzijos rinktinė draugiškose rungtynėse pažemino jamaikiečius (VIDEO)

Sekmadienį vakare žaidžiamos draugiškos rungtynės. Prancūzijos futbolininkai paskutiniame mače prieš pasaulio čempionatą susitiko su jamaikiečiais, kuriuos pažemino rezultatu 8-0.

Varžovų triuškinamas prasidėjo dar pirmajame kėlinyje. Pirmasis prancūzus į priekį išvedė Yohanas Cabaye, o kiek vėliau po įvartį pelnė Blaise'as Matuidi ir Karimas Benzema.

Antrajamek kėlinyje Prancūzijos rinktinė nenusiramino. Per kitas 45 minutes pasižymėjo Olivieris Giroud, Antonio Griezmannas ir dar kartą po įvartį pelnė K.Benzema bei B.Matuidi.

Kitose rungtynėse Italijos rinktinė rezultatu 5-3 nugalėjo Brazilijos "Fluminense" klubą.

Prancūzija 8 - 0 Jamaika

17' [1 - 0] Y.Cabaye

20' [2 - 0] B.Matuidi

38' [3 - 0] K.Benzema

53' [4 - 0] O.Giroud

63' [5 - 0] K.Benzema

66' [6 - 0] B.Matuidi

77' [7 - 0] A.Griezmann

89' [8 - 0] A.Griezmann

"Fluminense" 3 - 5 Italija

23' [0 - 1] L.Insigne

25' [1 - 1] Chiquinho

31' [1 - 2] C.Immobile

37' [2 - 2] Carlinhos

53' [2 - 3] C.Immobile

54' [2 - 4] C.Immobile

55' [2 - 5] l.Insigne

64' [3 - 5] M.Carvalho

as

Nu jeigu laimejo pries jamaikiecius ir pasaulio championai, tai visos WC komandos gali but championais.(Net Iranas ir Alzyras)

• +9
  • MrStyvas
    HeatPool

Gint jo neginu nes nusišnekėjo į lankas, bet yra geras posakis futbolininkų tarpe, kad jeigu geras žaidėjas ar gera komandą tai tu sutriuškinsi silpną komandą, kad įrodytum savo meistriškumą o ne laimėsi prieš stipria 1-0 nes kaip sakoma gali atsimušinėt visą mačą ir vieną kartą pabėgt. Aišku kaikuriem nedašus ir varys savo..