Prancūzijos prezidentas: niekada net nesvarstėme galimybės atsisakyti Europos čempionato

Prancūzijos prezidentas Francois Hollande`as atskleidė, jog nepaisant visų Europą šokiravusių teroro išpuolių, Prancūzija niekada net nesvarstė galimybės nukelti ar atšaukti šią vasarą įvyksiančio Europos čempionato.

Šį vakarą „Stede de France“ stadione įvyks pirmosios rinktinės varžybos, po teroro išpuolių, per kuriuos žuvo 130 žmonių. Praėjusią savaitę po tragiškų įvykių Belgijoje, kurie nusinešė 35 žmonių gyvybes, buvo atšauktos šios šalies draugiškos varžybos su Portugalija,. Nepaisant to, Hollande`as atskleidė, jog tai nepaveiks artėjančių pirmenybių ir tokie įvykiai neprivertė jo net pagalvoti apie galimybę nerengti 2016 metų Europos čempionato.

„Tai didžiulis renginys ir nors tai yra sporto pirmenybės, mes norėjome tai paversti kultūriniu, socialiniu, ekonominiu ir net politiniu renginiu, atsižvelgiant į geriausias šių sričių savybes. Tai reiškia, kad mes susidursime su iššūkiu būti kartu, gerbti ir toleruoti vieni kitus bei taip kovoti su pykčiu, išgąsčiu ir baime“

„Mums niekada net nekilo kalbų apie pirmenybių nukėlimą arba jų atsisakymą. Ką tai pasakytų apie Prancūziją ir visą Europą? Mes susidursime su pavojais ir to niekas negali paneigti. Mes žinome kas įvyko Paryžiuje ir patys ten buvome. Mes žinome ir tai, kas įvyko Briuselyje. Tačiau Europos čempionatas yra tinkamas atsakas į šiuos išpuolius“, - teigė Prancūzijos prezidentas.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos