Prancūzijoje - R. Falcao hat-trickas bei "Monaco" ir "Marseille" pergalės (VIDEO)

Šiandien sužaisti pirmieji šeši 17-ojo Prancūzijos čempionato turo susitikimai.

Rezultatyviausia pirmenybių ekipa "Monaco" nemažina apsukų ir pelnė dar keturis įvačius rungtynėse prieš "Bordeaux". Nors Leonardo Jardimo auklėtiniai žaidė svečiuose, juos jau antrąją minutę į priekį išvedė po Berbardo Silvos perdavimo pasižymėjęs Djibrilis Sidibe.

Vos po kelių minučių persvarą padvigubino Radamelis Falcao. Iki pertraukos daugiau tikslių smūgių nebuvo, bet iškart po jos Falcao pasižymėjo antrąkart, o sužaidus daugiau nei valandą realizavo 11 metrų baudinį bei užsitikrino hat-tricką. Ši pergalė Monako ekipai leido pakilti į pirmąją "Ligue 1" vietą.

Svarbią pergalę išvykoje pasiekė ir "Marseille", rezultatu 2-1 įveikęs "Dijon". Čia Maxime'as Lopezas irgi pasižymėjo jau šeštąją minutę, tačiau Mehdi Abeidui sėkmingai realizavus baudos smūgį atrodė, jog rungtynės baigsis lygiosiomis.

Visgi, pergalę uostamiesčio klubui išplėšė Bouna Sarro perdavimu pasinaudojęs Bafetimbi Gomisas, kurio komanda dabar šoktelėjo į aštuntąją poziciją.

"Dijon" 1 - 2 "Marseille"

"Bordeaux" 0 - 4 "Monaco"

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/9958138" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Lille" 2 - 1 "Montpellier"

"Nancy" 2 - 0 "Angers"

"Bastia" 2 - 0 "Metz"

"Toulouse" 3 - 2 "Lorient"