Prancūzijoje pergales šventė "Saint-Etienne", "Nice" bei "Marseille" (VIDEO)

Sekmadienį sužaisti dar trys Prancūzijos čempionato susitikimai ir baigėsi septintasis turas.

Anksčiausioje vykusioje akistatoje "Saint-Etienne" futbolininkai triumfavo prieš "Lille". Pastaroji ekipa visą antrąjį kėlinį žaidė be iš aikštės pašalinto Francko Beria, taigi, varžovams pergalę galiausiai atnešė Roberto Beričiaus, Arnaud Nordino ir Nolano Roux įvarčiai.

"Saint-Etienne" pirmaujant rezultatu 2-0 intrigą dar buvo sugrąžinęs Renato Civelli, tačiau viską užbaigė minėtasis Roux.

Praėjusiame ture turnyrinės lentelės lyderiu tapęs "Nice" šįkart ir vėl rungtyniavo be Mario Balotelli, tačiau sugebėjo svečiuose išplėšti pergalę prieš "Nancy".

Vienintelį šio mačo įvartį po puikaus Valentino Eysserico perdavimo įmušė Alassane'as Plea.

Galiausiai, vakariniame mače kaip oras reikalingus tris taškus į savo sąskaitą įsirašė "Marseille" komanda, nuo "Nantes" atsilikinėjusi po Emiliano Sala vos antrąją minutę pelnyto įvarčio.

Visgi, dar pirmojo kėlinio viduryje Clintonas N'Jie rezultatą išlygino, o Bafetimbi Gomisas po pertraukos sėkmingai realizavo 11 metrų baudinį.

"Saint-Etienne" 3 - 1 "Lille"

"Nancy" 0 - 1 "Nice"

"Marseille" 2 - 1 "Nantes"

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/9763845" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>