Prancūzijoje pergales šventė PSG, "Nice" ir "Lyon" (VIDEO)

Sužaistos dar septynerios Prancūzijos pirmenybių rungtynės.

Turnyrinės lentelės lyderis "Nice" sugrįžo į pergalių kelią bei svečiuose palaužė šį sezoną gerai žaidžiančią "Guingamp" vienuolikę. Vienintelį mačo įvartį smūgiu iš už baudos aikštelės ribų dar penktąją minutę įmušė Younas Belhanda, o likęs laikas klostėsi apylygiai.

Tiesa, iškovoti trys taškai nuo artimiausių persekiotojų atitrūkti neleido, nes "Paris Saint-Germain" taip pat nugalėjo savo varžovą. Paryžiečiai namuose rezultatu 2-0 privertė pasiduoti "Angers".

Šeimininkus į priekį pirmajame kėlinyje po Lucaso Moura perdavimo nuo kampinio gairelės išvedė Thiago Silva, o po pertraukos persvarą padvigubinti pavyko Edinsonui Cavani.

Į ketvirtąją vietą pakilo "Lyon" komanda, išvykoje įmušusi net šešis įvarčius į "Nantes" vartus. Nugalėtojų gretose pasižymėjo šeši skirtingi futbolininkai: Corentinas Tolisso, Alexandre'as Lacazette'as, Maxime'as Gonalons, Mathieu Valbuena, Mouctaras Diakhaby bei Nabilis Fekiras.

"Guingamp" 0 - 1 "Nice"

"Nancy" 4 - 0 "Metz"

"Nantes" 0 - 6 "Lyon"

"Bastia" 1 - 1 "Bordeaux"

"Saint-Etienne" 0 - 0 "Marseille"

"Toulouse" 1 - 0 "Montpellier"

"Paris Saint-Germain" 2 - 0 "Angers"

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/9936662" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>